Topic-icon Vápenka

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #2893 od
vytvorená téma: Vápenka
Ahojte, dnes som bola u veterinára s mojim anduliakom, lebo má vápenku, dostal lieky, taká kvapky za hlavičku a staálo ma to celé len 20 Sk. Zobrala som aj samičku a aj jej dal ten liečik.
O mesiac mám ísť na kontrolu a liečbu zopakuje. Držte palce, aby sa dostal z toho čím skôr.
Prílohy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #2894 od
zodpovedaná téma: Re:Vápenka
Konecne normalny veterinar s normalnym pristupom, ktoremu ide prv o zdravie zvierata ako o zarabanie na Audinu. Som rada, ze este existuju taki, co pracuju za take ludove ceny. Drzim palce Zakovi, nech sa skoro vystrabi a uvidis ako mu to po tych kvapkach pekne prejde.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #2895 od
Ahojte! Tak zhodou okolností som bol tiež dnes s vápenkou u veterinára - už tretí krát, lebo mu dávajú Ivomec raz za tyzden a uz to bola posledna davka.

A co sa tyka toho kolko som platil, tak sa nechcem rozculovat - ale pre ilustraciu toho ako páni doktori zneuzivaju ze mame radi nasich sopliakov:

-Prve vysetrenie - kukol sa na nho a dal mu ivomec - 330,-
-druhe vysetrenie - 0,- (po dohode ze platit budem na treti krat)
-dnesne tretie vysetrenie - 310,-

takze tri-krat strieknutie kvapôcky ivomecu pod kridelko (teda operácia hodná 10 sekund) ma stalo 650,- ak ratame aj 10 sk na benzin ;-)

ze sa nehanbia za dokopy minutovy zakrok tolko pytat!!!! :angry:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #2897 od
Jurko, môj názor na toto všetko poznáš. Je to fakt nehoráznosť platiť za niečo ako je vápenka takmer 700,- Sk.
Takže čo môžem poradiť nám skúsenejším chovateľom anduliek a bývajúcim v BA, nechodievajte do BENNETTU s andulkou, ktorá má vápenku. Choďte radšej zan ejakým \"psíčkárom\" veterinárom, ktorý Ivomec určite vo svojej ordinácii má. Ak by ho náhodou nevedel dávkovať, tak je to jedna kvapka Ivomecu pod krídelko 1x za 7-10 dní. Je potrebné dávku opakovať podľa rozsahu vápenky a to minimálne 3x.
Ja osobne si Ivomec radšej vypýtam a zaplatím si tri dávky, než by som mala zasa platiť v Bennette pomaly 700,- Sk za to, že sa veterinár venoval andulke za tie tri návštevy dokopy dve minúty. :angry:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #2903 od
ked som bola uvetosky s parazitami mojich koriel zobrala za kazdui navstevu 50 Sk (bolisme dvakrat) a to ich prekontrolovala a davala im strikackou antiparazitika pod kridlo

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3278 od
Ahojte, tak anduliaka Zaka mam uz uplne vylieceneho, cize ziadnu vapenku uz nema. Som rada, ze lieky zabrali. :laugh:

Čas vytvorenia stránky: 0.087 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk