Topic-icon davenie a cudne dychanie

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3482 od
vytvorená téma: davenie a cudne dychanie
ahojte mam znova jeden problem ktori mi neda spatt.........................moja andulka samicka zacala akosi neviem ci kychat alebo co a pri tom ju natahovaloo .....a este aby toho nebolo nalo zle dychala mala pri tom otvoreny zobak prvy raz siom to spozoroval pred 3 dnami ale preslo jej to ale dnes znova.........po chvyli je zasa velmi cula dobre papa ,pie proste normalna ale tento stav trva tak 5-7 min a prestane ..............................a stale ma rozosprete kridla je jej horko stale sa chladii.......................pred dvoma tyzdnami som im dal budku ale asi s toho nic nebude samicke co ma taketo problemi sa vobec nechce...............tento zly stav s tym davenim som riesil ze ju necham trosku vyhladovat pretoze papa ako nist..........................mama mi vravela ze ich videla sa parit tak neviem preco nema vajo a este toto do toho....porADTE MI PROSIM AKO TOTO VYRIESITTT .....CI IM BUDKU ODOBRAT ALEBO NECHAT .......ZDA SA MI ESTE ZE MA V OKOLI KLOAKY TAKY KOPCEK MOZNO VAJO A ESTE SOM SPOZOROVAL ZE KED SA CISTELA ZE V OKOLI KLOAKY MA VYPADANE PERIE.................TAK VELa TOHO JE NEVIEM CO SA JEJ POROBILOOO ASI POJDEM ZNOVA K VETOSKE:( :unsure:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3499 od
zodpovedaná téma: Re:davenie a cudne dychanie
no ja by som k veterinarke urcite isiel;) to bude najlepsie lebo nikto z nas nie je taky odbornik

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3501 od
Tiež odprúčam veterinára :huh:

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3511 od
od vtedY ako som pisal sa jej to nevratilo a zbehol som za mudrim chovatelom a ten mi povedal ze zjedla nieco co nemala a jej to stalo v ktrku a povedal aby mala stali prisun vody co aj ma........a este nech jej dam taky piesok na travenie .........kupil som jej ho zacala ho jest ,,,,,vipada ovela v lepsej forme takze chvilku este pockam ale keby sa to vratilo pojdemm s nou k tej vetoske.......sak ona ma uz asi nema rada som tam kazdy vykend

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3518 od
Coze by ta nemala rada ;), isto sa tesi, sak svoje sluzby nedava zadrmo :blush:. Ale dobre ze sa to vylepsilo ...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3520 od
Nafúknutý zadoček a vypadané pierka okolo kloaky svedčia o tom, že vajíčko už je na ceste a samička bude hniezdiť.
To, že dávi môže byť spôsobené tým, že ju samček kŕmi a možno jej nejaké to semienko zostane v krku, tak ju to dráždi. Prípadne to môže spôsobiť zlá potrava, napr. pokazená....
Začni im podávať čerstvú vaječnú miešanicu, dostatok zeleniny a ovocia, proste všetko potrebné pri hniezdení. Ak by sa to dávenie viac krát opakovalo, choď s andulkou k veterinárovi. Časté dávenie môže spôsobovať zväčšená štítna žľaza, zápal hrvoľa, metabolická porucha.. proste čokoľvek.<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 18/06/2007 07:55

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk