Topic-icon Sposoby utratenia :(

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #372 od
vytvorená téma: Sposoby utratenia :(
Je to velmi smutna tema ale ma to velmi zaujima... Viete niekdo prosim akym sposobom veterinar uspi andulku?? Zda sa mi to take ine ako ked uspavaju ine zvierata....

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #373 od
zodpovedaná téma: Re:Sposoby utratenia :(
Injekcia... takto sa uspavaju vsetky zvierata

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #375 od
Neviem, ci mas na mysli uspanie navzdy alebo uspanie na urcity cas, ale ja som bola vcera utratit andulku Sisi, ktora bola velmi chora a pichol jej injekciu rovno do srdca. :(

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #380 od
Auuu!! Myslim to navzdy... Ja mam totiz podozrenie, ze Greis ma asi nador na brusku co by mohlo zapricinovat to vyvrhovanie.:( :( Ale bojim sa ist s nou k veterinarovi, ze mi da zapravdu...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #384 od
Ja viem iba o jednom spôsobe utratenia, a to je injekcia. Ale neviem, či ju pichajú do srdiečka alebo do svalu zvierat. V telke som videla, ako veterinár usmrcoval andulku nejakým \"preparátom\" v striekačke a pichol jej to do brušného svalu.

Weri, radšej k tomu veterinárovi choď. Ak je dobrý a ak má tvoja andulka nádorček, dokáže to zistiť hmatom.

Ja som inak tiež strašne váhala, či mám ísť s Maťkom k veterinárovi (kvôli utrateniu), nakoniec som to nechala na prírodu. Ale keď si spomeniem, ako dlho sa chudáčik trápil, teraz by som s utratením určite neváhala. Nedokázala by som ju ale dať utratiť osobne... Poslala by som manžela... :unsure:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #386 od
Ja by som urcite k tomu veterinarovi sla.Aby sa tolko netrapila a mozno sa tvoje obavy ukoncia lebo sa dozvis ze to nador neni. ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk