Topic-icon Úraz

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4226 od
vytvorená téma: Úraz
Prosím o radu,
mám ochočenú andulku, no ako si zachytila pazúrik o koberec nôžku prestala používať, :( lekár povedal že zlomenú ani vykĺbenú ju nemá. Mala na nej podliatiny, vraj sa jej tam prerušil nerv. Čo s ňou? Môžem jej nejako pomôcť? Poraďte<br><br>Upravovaný príspevok: jankaduri, v: 13/09/2007 18:09

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4228 od
zodpovedaná téma: Re:Úraz
Nie,nechat na prirodu.V prve dni klud(ak ma partaka osamostatnit ho),nechat v klietke jedno maximalne dve bidla,krmitka blizko,aby k nim mal lahky pristup.Nepustat preletiet.Az kym sa stav neupravi k lepsiemu.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4231 od
zodpovedaná téma: Re:Úraz
Andulky sú veľmi šikovné stvorenia a vedia si poradiť aj s takýmto handycapom. Ak by si však postupne na tu nevládnu nožičku nezvykla a robila by jej také problémy, že by si viditeľne videla, ako sa preto trápi, potom by bolo možno na mieste dať ju utratiť. Nemyslím si však, že to bude potrebné. Videla som viacero anduliek bez nožičky, prípadne s ochrnutou nožičkou a žili aj s týmto spokojne. ;) Držím palčeky. Môže sa to ešte aj znovu napraviť. Možno ju to iba bolí, preto ju nepoužíva. Alebo ju má úplne nevládnu?
A do budúcna... toto si mala dať do okruhu Chorôb a nie do klubu ANULKA. ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk