Topic-icon Choroba?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5262 od
vytvorená téma: Choroba?
ahoj, neviete mi niekto poradit?
maja andulka rano alebo vecer kasle (alebo kycha)...okrem toho jej nic ine nie je. neviem, co by jej mohlo byt, kedze pri prechladnuti su aj ine priznaky a on len kasle.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5263 od
zodpovedaná téma: Re:Choroba?
Ako často kýcha? Vyprskuje pri tom aj nejaký sekrét? Andulky totiž bežne kýchajú, ak sa im dostane do nosa prach z peria, prípadne nečistoty z prosa. Ak kýchanie sprevádza výlučok z nosných dierok a andulka ťažšie dýcha, je potrebné vyhľadať veterinára a podľa zváženia liečiť ju antibiotikami (v prípade zápalu dýchacích ciest).

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5265 od
nie, nedýcha často, ani som nezbadala žiadny sekrét.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5266 od
hihi, chcela som napísat, ze nedycha tazko...to by bol dost pruser, keby nedýchala casto...hihi:laugh:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5267 od
A kychne si len raz apotom nic a potom znovu akoby kychal? Ak ano, je to v poriadku...
A ked ju tu uz tato tema , ja sa tiez spytam...Lorri niekedy(raz za dva tyzdne...dakedyani to nie, dakedy castejsie) tak divne kycha...sedi na bidle trosku ho striasa a dlho kycha...mno akoby cmukal ci co len ho pritom tak ,,nadvihne\"...moja korela ked to pocuje zacne mu cmukat :D lebo si mysli, ze jej cmuka

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5269 od
kychne si parkrat a potom nic, len tak na chvilu...inak, nemam pocit, ze by mu to nejako prekazalo, lebo je velmi culi, niekedy piska, potom kychne a zas...alebo obcas, aj ked lieta...len chcem mat istotu, aby mu nahodou nieco nebolo...andulky, co som mala predtym zili u mna 9 rokov, tak chcem, aby sa aj tito moji milackovia dozili \"dochodkoveho veku\" a boli u mna stastni...

Čas vytvorenia stránky: 0.287 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk