Topic-icon andulka vypadávanie peria

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6020 od
vytvorená téma: andulka vypadávanie peria
ja maám samčeka andulky a trápi ma že nevie na hlavyčke mu stále vypadáva perie a má ho tam ako keby zlepené.čo by mu pomohlo?prosím poradte čo je s ním a čo by mu pomohlo:)
Prílohy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6031 od
zodpovedaná téma: Re:andulka vypadávanie peria
V prvom rade, stačí, ak svoj problém napíšeš v jednej téme a nie vo viacerých. Potom už iba počkaj, či ti niekto odpovie. Potrebujeme fotku, aby sme boli múdrejší, takže sem nejakú vlož, ak môžeš, dobre? Napíš, ako je stará tvoja andulka, ako dlho ju máš, či sa správa nejako \"inak\" a podobne, oki?

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6273 od
mojej andulke casto vypadava perie na hrudi a z chvosta:( (tej co mava hnacku)...v poslednom case byva taka rozladena a kazdeho hryzie:( , nie je to nejaka choroba?

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6296 od
anduliatko5987 napísal:

mojej andulke casto vypadava perie na hrudi a z chvosta:( (tej co mava hnacku)...v poslednom case byva taka rozladena a kazdeho hryzie:( , nie je to nejaka choroba?

Podla mna ide o preperovanie..teraz,ked sa teploty vonku vysplhali k 30-e aj nasi zhadzuju perie o106.Ako keby zabudli,ze preperovali na jar:laugh: Dopraj svojej andulke pestru potravu a ak ti podmienky dovolia pobyt aspon na hodinku dve vonku (nie na priamom slniecku) a kupelnicku (alebo iny sposob kupania sa).

Čas vytvorenia stránky: 0.197 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk