Topic-icon Zvláštny "tik"

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi - pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6327 od
vytvorená téma: Zvláštny "tik"
Moja samička andulky, ako keby mala v nohe zvláštny tik. Nožičku zdvíha a z bidielka a ako keby s ňou \"dupala\". Robí to keď oddychuje.Všimla som si, že nezvykne spávať na jednej nohe. Nemôže to byť tým, že takto si tie unavené nožičky \"uvoľnuje\"??.Tento \"tik\" pozorujem u nej už dlhší čas.Atiež som si všimla, že nedupe vždy tou istou nohou, niekedy pravou, niekedy ľavou, niekedy ich strieda.. Okrem toho je zdravá ako rybka:kiss: . Hodím vám sem aj link na video, kde to je vidieť. Andulky boli po prelete a oddychovali. Na videu to je tá modrá andulka ;)
Posledná úprava: pred 9 rokmi 4 mesiacmi od .

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6331 od
zodpovedaná téma: Re:Zvláštny \"tik\"
Poviem ti, ešte som si niečo podobné u anduliek nevšimla. Zvyknú prešľapovať na bidle, ale takéto tiky... naozaj nie. Skús sa poradiť s veterinárom, či nemôže mať niečo s nohami, nervami a pod.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6332 od
zodpovedaná téma: Re:Zvláštny \"tik\"
nikaa podla mna uplne normalna andulka a uplne normalna reakcia. ja som to uz videla robit andulku xkrat a nikdy mi to neprislo zvlastne ani ma nenapadlo sa tym zaoberat. Podla mna je to jej prejav neistoty. \"Preslapuje\" na mieste. Tak ako clovek, jeden si ohryza nechty, druhy prestupuje z nohy na nohu, dalsi si klepka nohou, kruti prstami.. kazdy inak vo chvili ked sa citi neisto. Ja som taketo prejavy videla vzdy pri andulke ked s citila neista, ked nebola vo svojom prostredi alebo videla nieco co jej proste nesedelo. Myslim, ze nie je coho sa obavat.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk