Topic-icon Obavy o andulku

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6430 od
vytvorená téma: Obavy o andulku
ahojte mam strach o moju andulku v poslednom čase sa začala spravat nejak povedalla by som znudene. Ked otvorim klietku ani sa nechce preletiet len sedi našuchorena v kliete :( . Ani neni taka živa ako par dni dozadu. Neviete čím by to mohlo byt?? Dakujem za odpovede

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6431 od
zodpovedaná téma: Re:Obavy o andulku
A ma partaka? Pripadne, venujes sa jej dostatocne? Nie je trochu tucnejsia? Moze sa nudit, alebo byt smutna zo samoty, alebo zlenivena z jedla v najhorsom pripade chora.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom - pred 9 rokmi 1 mesiacom #6432 od
To nie su dve jedna biela a jedna zelena ta zelena bola taka tichšia vždy ale tato bola viac zvedava a teraz neviem :( či to ma len chvilkove obdobie alebo čo ? A tučnejšia tiež nieje.
Posledná úprava: pred 9 rokmi 1 mesiacom od .

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6433 od
Nemá riedky trus? Nedýcha prudšie? Papá normálne alebo menej? nevypadávajú jej pierka...Možno jej nič nie je, ale môže mať nejaké parazity alebo tak :S

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6435 od
Pridávam sa ku Kike... Napíš, či nejaví aj iné známky ochorenia, okrem toho našuchorenia. Ja by som s ňou na tvojom mieste skočila k veterinárovi, nech ju pre istotu pozrie...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6438 od
Hmm trus je ok aj papať papa neviem možno by to mohol byt nejaky parazit ale kde by k nemu prišla? Uz mali raz tie prkotinky na zobakoch ale potom hned dostali kvapky na odcervenie a odvtedy boli vporiadku. Mozno ma len taku naladu budem ju pozorovat a uvidim ak to neprestane zajdem k veterinarovi. PS : vedeli by ste mi poradit nechcu papat žiadnu zeleni nu ani ovoci boja sa toho ked im to dam do klietky :(

Čas vytvorenia stránky: 0.257 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk