Topic-icon Špinavé zadočky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 11 mesiacmi #6561 od
vytvorená téma: Špinavé zadočky
Zdravím Vás. Po tom ako mi nešťastnou náhodou uletela moja andulka Lily, som sa rozhodla zadovážiť si domov dva malé prírastky. Mali by byť vyletené asi tri týždne. Doma sú od piatku večera, pomaly si zvykajú. Problém je v tom (vlastne ani neviem či to je problém), že na zadočku majú prilepený svoj trus. Vyzerá byť dosť tmavý a hustý. Neviem čo s tým mám robiť a či sa mám niečoho obávať. Ďakujem za vaše rady. :)
Tak to sú ony. Kiwi a Saké B)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 11 mesiacmi #6562 od
zodpovedaná téma: Re:Špinavé zadočky
Su to este mladucke andulky,treba im nechat cas,nech si u teba zvyknu pit a potom bude trus padat tam,kam ma.
Pri osobnej hygiene by si to mali ocistit same,nezasahuj do toho.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 11 mesiacmi #6566 od
zodpovedaná téma: Re:Špinavé zadočky
Ani mladé andulky (vyletené z búdky) nemajú čo mať na zadočkoch trus, pretože sa už vedia samé dobre čistiť. Môže byť problém v neprirodzenej konzistencii trusu, vtedy sa zvykne zachytávať v perí anduliek. Veľa záleží na strave a ich kondícii. Ak ich ho tam majú iba z času na čas, stáva sa... Ak ich tam však majú nalepený stále, asi by som sa poradila s veterinárom, prípadne by som prehodnotila ich stravovanie.

Čas vytvorenia stránky: 0.090 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk