Topic-icon Pierka

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 10 mesiacmi #6685 od
vytvorená téma: Pierka
Ahojte, mám taký problém.. môjmu PIkovi trčia také biele pierka.. a neviem či to je problém alebo to patrí k niečomu hm? A keď po mne chodí tak sa mu nožky zachytávaj o tričko.. je možné že su velke, dá sa to nejako strihať? Dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 10 mesiacmi #6686 od
zodpovedaná téma: Re:Pierka
Musíš svoj problém viac popísať. Aké biele pierka? Páperie? A na ktorých častiach tela mu trčia? Ak sa mu zachytávajú pazúriky o tvoj odeve, prípadne o koberec, je potrebné ich ostrihať. O strihaní je popísané v časti CHOROBY - Prerastené pazúriky.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 10 mesiacmi #6687 od
Jansa, áno ako keby páperie.. a ma ich na chrbte a na bokoch chrbta.. čo to je? A tak asi pôjdem k veterinárovi,pretože sa mu bojím pazuriky strihať.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 10 mesiacmi #6689 od
Mám momentálne doma andulku, ktorá má podobný problém už od malička. Má na krídlach trčiace páperie. Priznám sa, že keď som ju brala k sebe, bála som sa, či to nemôže byť predzvesť francúzskeho pŕchnutia. V poslednom čase sa to u nej zlepšilo (možno jej prospela zmena a kopec nových kamarátov) a vyzerá to skôr ako dedičná \"chyba\" operenia. Ak jej to perie nekrváca a netrčí jej ho veľa, netreba to riešiť. Možno iba preperuje. :) Pazúriky kľudne ostrihaj, hlavne na tom najdlhšom prste sa nemáš čoho báť ak cvakneš klieštikmi na nechty len ten ostrý koniec, ktorým sa pazúrik zachytáva o odev. Neviem, v akom stave ich má, pomohla by fotka, ale ak cvakneš pár milimetrov, nemalo by to krvácať. Veľa zdaru ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk