Topic-icon Kýchanie

• sadorg
  • sadorg-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #7004 od sadorg
sadorg vytvorená téma: Kýchanie
Ahojte potrebujem poradiť, Andulku mám asi 1 týždeň, je to asi 3-4 mláďa, posledné 4 kýcha, nie je to len pri čistení. cez víkend lietala v pohode teraz zas sedí ako prikovaná ale už mi to raz spravila možno to je tým že chodíme domov až okolo 17:00. No ide mi hlavne o to kýchanie, dal som ju 2x asi na hoďku na balkón. Tak nvm

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #7006 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:Kýchanie
no ak je v prievane tak bude kychat, mam z tym dajaku skusenost, lebo som im prestavoval niekolkokrat volieru tak boli raz dnu a raz von, ale zistil som ze su dost nachylne na zmeny teploty vzduchu, vlhkosti, a hlavne vietor alebo prievan ten vie narobit hotovu anginu medzi nimi, potom kychaju dost casto, ale hlavne by som ich nepremiestnoval na tvojom mieste z izbovej teploty alebou vlhkosti vzduchu, na balkon, musis sa rozhodnut bud von alebo dnu, to je moj nazor na tuto vec. ja mam svoje andulky v anglicku vonku po cely rok, tu nie su mrazy, ak ano, tak maju vyhrievane lampy vo vnutornej casti voliery, kde sa dost casu zdrziavaju, a do vonkajsej vyletia, len nakratko a hned su v teplejsej casti, ale vlhkost je tam stale taka ista ako vo vonkajsej, lebo tam mam stanicu na pocasie.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #7007 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:Kýchanie
no ak je v prievane tak bude kychat, mam z tym dajaku skusenost, lebo som im prestavoval niekolkokrat volieru tak boli raz dnu a raz von, ale zistil som ze su dost nachylne na zmeny teploty vzduchu, vlhkosti, a hlavne vietor alebo prievan ten vie narobit hotovu anginu medzi nimi, potom kychaju dost casto, ale hlavne by som ich nepremiestnoval na tvojom mieste z izbovej teploty alebou vlhkosti vzduchu, na balkon, musis sa rozhodnut bud von alebo dnu, to je moj nazor na tuto vec. ja mam svoje andulky v anglicku vonku po cely rok, tu nie su mrazy, ak ano, tak maju vyhrievane lampy vo vnutornej casti voliery, kde sa dost casu zdrziavaju, a do vonkajsej vyletia, len nakratko a hned su v teplejsej casti, ale vlhkost je tam stale taka ista ako vo vonkajsej, lebo tam mam stanicu na pocasie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk