Topic-icon POMOC! strašne súrne ! :(

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7176 od .NessIE.
.NessIE. vytvorená téma: POMOC! strašne súrne ! :(
Potrebujem čo najrýchlejšie pomoc ! .. Pred menej ako dvomi týždňami som kupovala mojej andulke novú potravu. Lenže tá jej nechutila alebo jej nestačila a my sme si to vtedy vôbec nevšimlli.A sme jej ďalej podávali toto jedlo. Nechávala len niekotré veci z tej potravy a mysleli sme si, že to jedlo čo zjedla jej stačí ! .. :( .. Ale nestačilo :( .. andulka nám prestala lietať uplne. Stále sedí len na spodku klietky. Už asi pred týždňom som jej kúpila vjacero pokrmov, keby jej náhodov jedno z toho nechutilo. Našťastie chutilo a vyzeralo to, že sa andulke vracajú sily a teraz nesedela na dne klietky, ale na myske na jedlo. Papala normálne. Lenže stále mala zadoček od výkalov. Tak sme jej to poumývali. (vČera)Nessie bola strašne unavená po kúpaní a hneď zaspala. Ale dnes sa vôbec nehýbe :( .. iba hlavou . dala som ju do mysky, kde má jedlo a mne sa zdá, že nevie papať :( ... mysleli sme, že to je v tom, že má dlhý zobáčik .. tak sme kúsok odstrihli .. stále nič .. iba ďobe do toho jedla ale nič nezje ! .. pritom tam má stále to isté jedlo ! .. ani mi nechce jesť ovocie alebo zeleninu ! .. nastrúhala som jej jablko, mrkvu ajj vajíčko som jej zamiešala do jedla. ale ani sa toho nedotkla ! :( Chcela by som ju zobrať k veterinárovi, ktorý nieje až tak ďaleko, ale bojím sa, že andulka by to studené počasie nezvládla ! :( . ani neviem v čom ju mám odniesť ! :( .. RodiČia hovoria, že robím to čo by urobil veterinár, že viac sa podla nich nedá urobiť :( .. a myslia si, že andulka čoskoro zomrie :( ... PROSIM PROSIM POMOC ČO NAJRÝCHLEJŠIE ! :(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7186 od .NessIE.
.NessIE. zodpovedaná téma: Re:POMOC! strašne súrne ! :(
úúha .. tak ďakujem za vašu pomoc ! ... ani si neviem vybrať ktorý spôsob použiť ! :dry:

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 3 týždnami #7189 od Viki
Viki zodpovedaná téma: Re:POMOC! strašne súrne ! :(
NessIE obavam sa,ze nereagoval nikto preto,lebo tu nikto nie je veterinar.Osobne si myslim,ze ak andulka nelieta a presedi na spodku klietky nebude to tym,ze si zmenila alebo jej \"nestacilo\" krmivo.Strihat zobacik,ktory mozno ani strihat nebolo treba,tiez nie je najstastnejsie riesenie...budes ho musiet totizto uz zastrihavat na trvalo.Viac ti pomoct neviem.Je mi luto...

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #7255 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:POMOC! strašne súrne ! :(
ahoj no tak podla mna je mozno aj smutna ak nema partnera to dost aj vadi ked je sama neviem mozno predtym bola naucen na nejakeho splocnika/cku aj ked nakratko........ale tebou a tvojim krmivióm to nebolo si myslim ved hadam nevyrabaju zle pre andulky a ak by aj tak by tu uz nebola..alebo ma naozaj nejaku chorobu ktoru by som nepodcenovala ak uz posedava na dne klietky.......k tomu veterinarovi radsej chod on bude vediet viac......a neviem tento chlad by zvladla si myslim vyber si krajsi teplejsi den a ak sa ti da tak chod autom alebo autobusom......na klietku daj nejaku prikrivku aby na nu nefukalo albo staci aj v kartonovej krabicke ja ked som kupovala andulky tak mi ich dali aj do krabicky teda jednu andulku tak:)..........a neboj sa urcite ti nezomrie....aj ked je pravda ze oni zomru ked sa nevie co im je ale ty vidis ze jej nieco je a verim ze sa to da zachranit............a tiez musi od vas vidiet ze ju mate radi co urcite mate.....no co viac neviem co take toho veterinara by som ale skusila to netreba podcenovat........tak drzim palce:)

• sissuska7
  • sissuska7-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7295 od sissuska7
sissuska7 zodpovedaná téma: Re:POMOC! strašne súrne ! :(
ahoj.Ja mam podobny problem ako ty.Tiez z jedneho dna na druhy prestala pouzivas nozicky.Lietat lieta.Len nohy nepouziva.Vlastne akoby ochrnula.
Cely cas sedi a hybe sa pomoc kridiel.
A bola som s tym u zverolekara, poradili mi len ze ma mat klud.A dali mi vitaminB, aby som jej vstrekovala do zobacika.
Chod radsej k zverolekarovi.Daj si ju do niakej krabicky.a chod, aby si vedela co s nou je.Drzim palce aby sa vyliecila:)

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk