Topic-icon POMOC! strašne súrne ! :(

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 2 týždnami #7177 od .NessIE.
.NessIE. vytvorená téma: POMOC! strašne súrne ! :(
Potrebujem čo najrýchlejšie pomoc ! .. Pred menej ako dvomi týždňami som kupovala mojej andulke novú potravu. Lenže tá jej nechutila alebo jej nestačila a my sme si to vtedy vôbec nevšimlli.A sme jej ďalej podávali toto jedlo. Nechávala len niekotré veci z tej potravy a mysleli sme si, že to jedlo čo zjedla jej stačí ! .. :( .. Ale nestačilo :( .. andulka nám prestala lietať uplne. Stále sedí len na spodku klietky. Už asi pred týždňom som jej kúpila vjacero pokrmov, keby jej náhodov jedno z toho nechutilo. Našťastie chutilo a vyzeralo to, že sa andulke vracajú sily a teraz nesedela na dne klietky, ale na myske na jedlo. Papala normálne. Lenže stále mala zadoček od výkalov. Tak sme jej to poumývali. (vČera)Nessie bola strašne unavená po kúpaní a hneď zaspala. Ale dnes sa vôbec nehýbe :( .. iba hlavou . dala som ju do mysky, kde má jedlo a mne sa zdá, že nevie papať :( ... mysleli sme, že to je v tom, že má dlhý zobáčik .. tak sme kúsok odstrihli .. stále nič .. iba ďobe do toho jedla ale nič nezje ! .. pritom tam má stále to isté jedlo ! .. ani mi nechce jesť ovocie alebo zeleninu ! .. nastrúhala som jej jablko, mrkvu ajj vajíčko som jej zamiešala do jedla. ale ani sa toho nedotkla ! :( Chcela by som ju zobrať k veterinárovi, ktorý nieje až tak ďaleko, ale bojím sa, že andulka by to studené počasie nezvládla ! :( . ani neviem v čom ju mám odniesť ! :( .. RodiČia hovoria, že robím to čo by urobil veterinár, že viac sa podla nich nedá urobiť :( .. a myslia si, že andulka čoskoro zomrie :( ... PROSIM PROSIM POMOC ČO NAJRÝCHLEJŠIE ! :(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Actuavaic
  • Actuavaic-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #7508 od Actuavaic
Actuavaic zodpovedaná téma: Re:POMOC! strašne súrne ! :(
Ahoj!
Moja nebooj... Tak a nemate auto? ved ju dovezte k veterinarovi..TO JE NUTNé! ak nie tak mu aspon zavolaj..a chod jej po lieky..predsa v takomto stave ju doma nenechavaj..postaraj sa hlavne o to aby mala prijem tekutin... ak sa daco zmeni daj vediet paa

ps: prajem skore uzdravenie andučiakovi :)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk