Topic-icon Vyzéra to ako kolaps

• 26_MAKO_26
  • 26_MAKO_26-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7313 od 26_MAKO_26
26_MAKO_26 vytvorená téma: Vyzéra to ako kolaps
Čaute mojej andulke sa stala taká vec že zrazu bola ako keby malatná nevládala stáť na nohách a akokeby aj oslepla ale sused mi poradil dať jej štipku s paralenu a živ. uhlia tak ju to prešlo... o štvrť hodinku to isté ... Prosím ak niekto niečo viete napíšte
HELP :(
Stalo sa jej to už raz predtým to som riešil tiež takto ... myslel som si že je len prežratá ...

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7319 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:Vyzéra to ako kolaps
Ahoj no to mi je ale ľúto čo sa deje tvojej andulke pravdu povediac také niečo som ešte nepočula, ale príčina môže byť rôzna. Môže byť aj unavená alebo je to náznak aj nejakej choroby aj ked u anduliek som pocula ze choroba sa velmi neprejavuje oni vraj rychlo zomru ale to nebude tvoj pripad no ja neviem ale ja by som lieky co uzivaju ludia andulke nedala lebo neviem aky ucinok maju na ich organizmus. No ja by som sla kupit do lekarne pre zvierata alebo najlepsie bezodkladne sla k veterinarovi......drzim palce pozri aj nejake knihgy ale clanyk na nete a daj mi vediet ako dopadla ano?? a neboj sa ona prezije;-)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.115 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk