Topic-icon Mojej andulke ochrnula nožička

More
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7654 od AaybigKniniunomo
AaybigKniniunomo vytvorená téma: Mojej andulke ochrnula nožička
Prosím pomôžte mi! Moja andulka z ničoho nič ochrnula na ľavú nožichu len na nej lení a stašne by si chcela sadnúť na bidielko ale nejde jej to veľmi sa o ňu bojím máme ju asi 3 roky. Trvá to už vyše 1 deň. Od 24.2.2011. Dali sme ju aj do teplúčka aj nakrmit dostáva a aj vodu ale len leží:( :unsure: :dry:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7656 od alergia
alergia zodpovedaná téma: Re:Mojej andulke ochrnula nožička
ja by som s nou zasiel k veterinarovi

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7662 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:Mojej andulke ochrnula nožička
tak ja neviem kedysi aj moj samcek tak krivkal a nemohol sediet na bydle a ked som sla k veterinarovi tak len ho prehliadol a nic neurobil to sa musi samo zahojit co s takou nozickou malou moze vies?? mozno si ublizila v klietke alebo voliere pri preletovani to sa stava ale ak mas pocit ze treba ist chod ved za to nic nedas len zopar eur....a ak jedava a pije tak to chce len cas...vela stastia a daj mi vediet..:)

More
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7663 od alergia
alergia zodpovedaná téma: Re:Mojej andulke ochrnula nožička
mne jeden hovoril ze by sa aspon raz za 3 mesiace maly bidielka natierat bravcovov mastou ze aby nedostali neake choroby a aby ich neboleli.ja ich natieram kazde 2 mesiace a odkedy som zacal natierat tak andulky ani nekrivaju ani nemali ziadne choroby

More
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7667 od ainagerte
ainagerte zodpovedaná téma: Re:Mojej andulke ochrnula nožička
Ahoj, ja mám tiež takéto skúsenosti, ale tentokrát som už tejto častej chorobe nedala šancu, v prvom štádiu keď andulka kríva, alebo nemôže poriadne uchopiť guľaté bydielko, vlož do klietky bydielko nie klasické-guľaté ako konárik, ale ja som im tam vložila doštičku cca 6cm širokú, takže je to nejaká plocha, kde si andulka oddýchne, posedí-čupne a najradšej tam spávajú, vrelo odporúčam .... stačí zájsť za známym stolárom, ak si takéto odpočívadlá nevieš urobiť sám ... :-) , plus odporúčam prikrmovať špeciálnym krmivom s obsahom vápnika, plus sépiovú kosť ...

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk