Topic-icon ospata andulk(je jej nieco?????)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #2956 od
vytvorená téma: ospata andulk(je jej nieco?????)
raz moja andulka bola cely den taka ospala ani sa nehrala so svojim partnerom a bola schulena a velmi gulata ako gulkaa mala zakryte nohy svojim perim??????nie je jej nieco???????? mozno ma svoj den nemyslite????
:(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #2967 od
zodpovedaná téma: Re:ospata andulk(je jej nieco?????)
Určite nie je takéto správanie normálne a svedčí, že andulke niečo je. Môže mať problémy s trávením, ťažkosti s dýchaním, otras mozgu z nárazu, prípade akékoľvek vnútorné ochorenie. Takto je ale ťažko radiť.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #2968 od
jansa uz jej to preslo a je neaka velmi ziva skor normalna asi to bolo tym narazenim lebi som ich pustil a prisla ku nam navsteva a tak som ich musel chitat a ona je neskťrotena a naburala do zrkadla a asi vtedy ale namyslim ze je jej zle ako keby mala neaky den a teraz je ziva ako nic tak ja neviemmmmmm vypada v poriadkuuu

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #2969 od
jansa uz jej to preslo a je neaka velmi ziva skor normalna asi to bolo tym narazenim lebi som ich pustil a prisla ku nam navsteva a tak som ich musel chitat a ona je neskťrotena a naburala do zrkadla a asi vtedy ale namyslim ze je jej zle ako keby mala neaky den a teraz je ziva ako nic tak ja neviemmmmmm vypada v poriadkuuu

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #2970 od

Čas vytvorenia stránky: 0.228 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk