Topic-icon Mám novú samičku a staršieho samčeka

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4421 od
vytvorená téma: Mám novú samičku a staršieho samčeka
ahoj.doniesol som novu samicku ku 2 rocnemu samcekovy a je totalne krotka.on si ju moc nevsima,ale obcas ju dobne. je mesiac vyletena z budky.ale zda sa mi ze ma hnacku.dostane sa s toho???.?.:( privykne na seba???????????:pinch:<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 01/10/2007 08:08

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4426 od
zodpovedaná téma: Re:nova samicka
K tej hnacke, ked sm esi doniesli domov malinkeho samceka, tiez mal asi tak 6 tyzdnov... a tiez mal hnacky, nakoniec sme ho dali vysetrit, a veterinarky prisla na to, ze ma kokcidiozu.. tak nam dala nejake kvapky, ktore sme primiesali do vody, a andulka sa vyliecila. Zevraj to malinke andulky mavaju casto, ale pre ich male telicko je hnacka nebezpecna, tak ak sa to nezlepsi, skoc k veterinarovi... nam stacilo, ked sme dosli len so vzorkou trusu, cize sme nemuseli niest andulku :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4433 od
Daj im čas a uvidíš, či si na seba zvyknú. Ono zvyknúť si zvyknú, ale či sa budú vzájomne rešpektovať, to záleží iba od nich. Držím palce.
Hnačky u \"novoprišelcov\" sú normálne. Je to stresom z nového prostredia. Daj im namieto vody na dva dni vlažný repíkový čaj a do prosa vtáčie karbo uhlie. ;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4460 od
Revers napísal:
dik za radu,ta hnacka jej pomali prechadza.asi to naozaj bolo tym stresom. .a este sa chcem spytat,preco je taka krotka???asi je to ten typ andulky co maju radi ludi.inak je v poho. len trochu ticha.este asi nezvykla.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4461 od
Revers, ak chceš odpovedať k danej téme, klikni dole na \"odpovedať\" a nie hore na \"vložiť nový príspevok\", oki? Ty zakaždým vytvoríš novú tému, namiesto toho, aby si pridal odpoveď ako príspevok.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4466 od
zodpovedaná téma: Re:Mám novú samičku a staršieho samčeka
aha tak sorry.nevedel som!!!!!!!!!!!!:sick: :blush: :whistle:

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk