Topic-icon Vyletené mláďa z búdky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4423 od
vytvorená téma: Vyletené mláďa z búdky
B) moja andulka nova je mesiac vyletena .:whistle: a stale akosi nemotorne lieta...:ohmy: je to v poriadku??????????????:huh: :dry: :S<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 01/10/2007 08:02

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4427 od
zodpovedaná téma: Re:samicka mlada
myslim, ze je to v poriadku, musi sa naucit koordinovat pohyby :) ...za par dni z nej bude sqely letec

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4432 od
zodpovedaná téma: Vyletené mláďa z búdky
Opíš bližšie.. nemotorne.... Nevie poriadne lietať? Naráža do predmetov? Čo z toho? Andulky sú už od piatich týždňov výborní letci. Jediným problémom, ak je andulka zdravá, môže byť to, že sa ešte nevie orientovať v novom teréne a naráža do stien a iných prekážok vo voliére, či v izbe. Ak je už mesiac vyletená, určite to nie je normálne ak zle lieta. Pozeral si jej krídla? Má dobre vyvinuté letky?<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 01/10/2007 08:03

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4462 od
zodpovedaná téma: Re:Vyletené mláďa z búdky
Revers napísal:

to lietanie sa uz zlepsilo.ona vlastne narazala do hornych stien,ale uz je to v pohodicke a este ,ako ju mam naucit kupat??? prosim poradtte.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4463 od
Andulky sa najradšej kúpu v mokrých púpavových alebo šalátových listoch, v ďateline, prípadne nejakej tráve. Môžej jej však ponúknuť nejakú plytkú misku s vlažnou vodou, mnohé andulky sa kúpu bezprostredne aj v čistej vode. ;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4473 od
Ked sme si doniesli Huga mal 6 tyzdnov a nevedel poriadne lietat... prve co spravil padol za skrinu... a strasne pomaly hybal kridelkami, cely jeho let bol taky strasne spomaleny a nemotorny, to sa vsak asi po tyzdni zmenilo a bol z neho excelentny letec.

No a ja som naucila na kupanie Boziatko tak, ze ked som ju raz mala na ruke, pomalinky som sa s nou presunula k vanicke a ona zvedava, strcila do nej zobacik a prisla na to, ze je tam voda.. a nasledne akoby vedela, ze sa v nej moze okupat, tak sa postavila na kraj vanicky a zacala sa len tak osplechovat a nakoniec tam vosla cela. Druha andulka Hugi sa ale nechodieva kupat... som myslela, ze sa to nauci od Bozky, ale on ked vidi, ze je pri vanicke, tak za nou doleti a ona sa zlakne a uleti prec, cize nema ziadnu prilezitost odpozorovat od nej, co to ma vlastne v tej vanicke robit. On sa tam chodieva len sem-tam napit :)

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk