Topic-icon Tehotná alebo nie??....

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5375 od
vytvorená téma: Tehotná alebo nie??....
Ahojky som tu nová a všimla som si ze táto stránka je fakt ze fakt supeeeeeeeer,chcem vzdat hold tvorkini tejto stránky fakt super a mám otázku ked je samička tehotná ako to mám prosím vás zisť????poradte mi prosíííím.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5385 od
zodpovedaná téma: Re:Tehotná alebo nie??....
Ďakujem za pochvalu ;)
Andulky nie sú tehotné, oki? ;) Zistíš to tak, že jej opuchne okolie kloaky a pred znesením vajíčka ho je možné aj bez problémov nahmatať.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5402 od
Ďakujem ya radu podla toho co si mi vravela nečaká máďatká teda vajíčka :lol: skoda ale stále je pri búdke znamená to nieco akoze nasypala som jej tam piliny lebo predavačka vravela ze treba no ja neviem a ona si to vyhadzuje a akoby ich jedla.Problem je ze sa mi ju ešte nepodarilo skrotiť...a samcek je už skroteny takye nevim... porad please a ešte raz dakujem za radu.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5404 od
To,ze vyhadzuje piliny, je OK...niektore samice si ich tam nechavaju, ine ich vyhrabu-mne odporucili ich tam znovu trochu dat ked budu mladatka otvarat ocka :) ... Ked si budku upravuje, je to teda dobre...Skoreteni obaja nemusia byt, ale skus si este poriadne nastudovat informacie o odchove...A daj im vajecnu miesanicu aby mala dostatok vapniku a mohla vytvorit to vajicko ;) ...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5412 od
ĎAKUJEM TI PEKNE POMOHLA SI MI A Už SOM JEJ Tú VAJEčNú ZMES DALA A MôžE TO JEST AJ SAMCEK LEBO ON JU NA TO NAVIEDOL VIEš ON JE Už DOST KROKTKý A FAKT SA už ničoho nebojí takze to nevadí ked aj on s toho jedol????

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5413 od
ja ked davam vajecnu zmes tak to jedia vsetky andulky!!!!!

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk