Topic-icon ANDULKA A PES

• anduliak
  • anduliak-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 7 mesiacmi #6886 od anduliak
anduliak vytvorená téma: ANDULKA A PES
Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu.
Mame doma 12 rocneho aduliaka. S nami byva treti rok (pred tym byval u svokry). Je zvyknuty na mna, priatela a este moju sestru.
Prakticky byva v jednej izbe, na perinari ma klietku, tam ma svoj loziaci priestor zo senegalom, zrkadielkom, bazenikom a podobne - cca 1 meter nad zemou, pravidelne ho pustame, lieta po izbe, lozi nam po hlavach, rukach a podobne.

Chceli by sme si ale este zaobstarat aj psika. Ma niekto z vas skusenosti s chovom dvoch takychto zvieratiek?
Dá sa to sklbit? Byvame v dvojizbovom byte a psik by travil cas hlavne v izbe s nami.
Chceli by sme nieco velmi male - toho psika myslim.

Viete mi poradit, co robit? Mame si zobrat steniatko alebo radsej starsieho psika?

Mate aj vy psika a andulku? Ako sa znasaju?

A hlavne, myslite, ze by sa mohol anduliak \"citit ukrivdene\"? Nerada by som mu nejako ublizila. Poradte prosim, nasu andulku mame velmi radi.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Jansa
  • Jansa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 7 mesiacmi #6889 od Jansa
Jansa zodpovedaná téma: Re:ANDULKA A PES
Pre tak starú andulku by mohol byť \"nový kamarát\" veľkým stresom. Klietku treba dať potom do výšky, kam psík nedotiahne, čím zamedzíte plašeniu andulky. Z mojich skúseností náš yorkšír na andulky rád \"poľuje\". Síce im neublíži, ak ich mám všetkých pod dozorom, ale samých by som ich určite nikdy nenechala. Čo sa týka psa... vezmite si určite šteniatko. To si na andulku môže od malička zvykať a bude ju pokladať za kamaráta a nie za \"jedlo\". To ale neznamená, že sa musia znášať. Je to na povahách a na mnohých iných faktoroch. A mimochodom, andulka má naozaj 12 rokov??? Klobúk dole. :)

More
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7492 od Acousnece
Acousnece zodpovedaná téma: Re:ANDULKA A PES
no ja mam civavu a oni sa dobre znasaly aj ked si andulka sadla na psa ale tam zalezi od psa ze ci nebude utocit :D

More
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7498 od accifyMuniony
accifyMuniony zodpovedaná téma: Re:ANDULKA A PES
Ja som andulky chovala spolu s mackou nic im nerobila ale ich rada chitala.Tak sme ich nepustali ked tam bola.

• AerwTefs
  • AerwTefs-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 11 mesiacmi #7590 od AerwTefs
AerwTefs zodpovedaná téma: Re:ANDULKA A PES
aj ja mam čivavu...asi neni mäsožravec..nevadia jej papagaje ani myšky čo chovame,,:D

Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk