Topic-icon PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #7126 od .NessIE.
.NessIE. vytvorená téma: PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?
Moja andulkáá bola dosť krotká. Dala sa pohladkať na brušku a na chwoste..
ale moj tato ju chcel okúpať, tak ju zobral do RUK !!! ... ja som ho od toho odhowárala.. še je ešte skoro a tak .. ale neposlúchol ma.. odvtedy sa ma aandulkáá strááááášne bojí :( .. ja neviem čo mám robiť aby si zwykla :( .. mám k nej kúpiť novú andulku alebo mám ešte wydržať?? .. prosím poraďte.. !! :(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• ladybug
  • ladybug-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #7127 od ladybug
ladybug zodpovedaná téma: Re:PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?
Ahoj, tak to mi je ľúto .... ale ja by som ešte trocha počkala a začala ju krotiť odznova, choď na ňu pomaly a časom na to príde, že sa Ťa nemusí báť :) , len ju nestresuj násilným kúpaním atď. a mimochodom, nejakú kamošku alebo kamoša jej kúp, ale neskôr, keď sa Ti ju podarí trochu skrotiť. Držím palce ;)

• zobkos
  • zobkos-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7163 od zobkos
zobkos zodpovedaná téma: Re:PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?
ahojka, nemyslim si, ze sa boji koli kupaniu, alebo uchopeniu do ruk, i ked kazdy jedinec je od druheho odlisny. mali sme viac vtakov a kazdeho sme si neraz vzali do ruk ako jablko, teda do paste, samo ze s citom, a nikdy ziadna nezanevrela na nas. skor sa zameraj na to, aby vtacik nemal stres s okolia, z hluku a pod. ak uz bol krotky, je to v nom a coskoro sa to vrati, len nech ma klud aj v klietke aj pri prelietavani sa po miestnosti. a aj deti, aj zvierata sa daju spracovat jedlom, trochu ho rozmaznavaj a uvidis.

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #7239 od didusa
didusa zodpovedaná téma: Re:PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?
ked kupis kamarata teraz tazsie ju skrotis. takze sa jej este trosku venuj a potom jej ku kamarata ;)
kamarata by som neskor urcite kupila, andulky od prirody POTREBUJU kamaratov

mne sa raz stalo nieco podobne. mala som - a aj mam - 2 andulky. jedna uz bola celkom krotka tiez sa dala pohladkat. ale som raz odisla na vikend prec a rodinka ich pustila nech si poletia ale oni potom nechceli ist dnu do klietky. tak ich tiez chytili do ruky!! ked som sa vratila tak sa ma strasne bali :(

• 3anduliak
  • 3anduliak-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7269 od 3anduliak
3anduliak zodpovedaná téma: Re:PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?
ja som mala jednu ktora bola trochu skrotena...ale potom som jej kupila kamosa a skrotit sa nadala...potom som kupila este jedneho k nim.....
:S zomreli mi ty prvy dvaja a teraz mam elli ktoru velmi lubim....a este teraz neni skrotena.....snazim sa ju teraz skrotit ale je uz asi dost stara na to aby som ju skrotila...

More
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #7474 od AccimaLeamuse
AccimaLeamuse zodpovedaná téma: Re:PRečo Ju NEviEM SKrOtiŤ?
nessie mala by si ete pockat..maj len trpezlivost..kolko ma mesiacov?ak je malicka tak nemaj strachy...len sa jej stale venuj a este pockaj s kupenim novej andulky...najskor si skŕot tuto, co mas...neboj sa, laaj ju napr. na nejake maskrty alebo co....drzim ti palce:D

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk