Topic-icon ahojte

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7245 od Dáda
Dáda vytvorená téma: ahojte
ahojte potrebujem sa s vami poradit mam uz asi 2 a pol roka andulky parik a chcem im umoznit aby male mlade ale problem je v tom ze partner samicky je druhy pretoze asi pred 2 rokmi nam uletel tak som kupila dalsieho samceka ktoreho zo zaciatku odmietala ale u je to myslim v poriadku. Samcek jej dvori a snazi sa jziskat tak neviem ci im mam kupit hniezdiacu budku ked samicka ma uz 2 a pol roka a este nemala mlade. Veterinar mi vravel, ze by mohla mat problemy s nesenim vajicka tak neviem co je na tom pravdy.
dakujem vam velmi pekne

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7246 od didusa
didusa zodpovedaná téma: Re:ahojte
neviem ci by to mal byt nejaky problem. vacsi problem by bol keby tak bola andulka este prilis mlada.andulka by mala mat aspon rok ked znesie prve vajicka, rok a pol je este lepsie.
ale kolko ma samcek?? podla toho co pises iba pol roka....neni to este skoro??

• Dáda
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7249 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:ahojte
a konecne pozitivna odpoved som si aj ja myslela ale poradit sa je vzdy lepsie........no nie samcek ma uz asi ten rok aj daco

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7250 od didusa
nechcem ti poradit zle ale ja by som do toho sla. ja sama by som si chcela vychovat male andulky...ale necitim sa byt este pripravena. budem si to musiet este raz prestudovat a nacasovat aby sa vyliahli niekedy koncom skolskeho roka aby som mala cas sa im aj venovat...tak naozaj ze 100% lebo pri mojej skole to nejde:angry: ked sa k tomu dostanem tak aj moje andulky budu mat 2 a pol roka :laugh:
tak vela stastia :) hlavne nech to dobre dopadne ;)

• Dáda
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7254 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:ahojte
ano už sa aj veru na todlhšie chystam takže ste ma len v pozitivnom podporili ako aj ja mam skolu a taku ze sa jej treba venovat ale tak na ne si čas najsť aj musim to mi prosto neda:):):)............ty mas asi este teda mlade však??

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7258 od didusa
uz maju skoro rok a pol.... takzte az take mladucke este nie su :) na tie mlade sa chystam tak na leto...ale asi az to buduce :cheer:

Čas vytvorenia stránky: 0.138 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk