Topic-icon nový člen...

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 10 mesiacmi #7551 od Dáda
Dáda vytvorená téma: nový člen...
ahojte..:-) tak už som tu pekne dlho nebola...ako sa majú vaše andulky?? potrebovala by som poradiť či by moje 2 andulky ktoré mám asi už 3 roky by zniesli novú andulku pri sebe. Rada by som si kúpila ešte dalsiu a bola by to samicka lebo mám už 1 samca aj 1 samicu a myslim ze tie by sa nebili aj ked moja Lola je taká, že trochu rýpe ale to aj zo zaciatku do Riga..ale casom si zvykla nan....ale neviem ako by zniesli uz 3 nového člena...vdaka za radu....:-)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 6 rokmi 10 mesiacmi #7554 od Adrian_PP
Adrian_PP zodpovedaná téma: Re:nový člen...
ahoj dada poviem ti to tak jja som mal dlhho jeden parik anduliek a pred dvoma tyzdnami som na burze kupil dalsi parik a v pohode su v jednej klietke a nemaju s tym zatial ziaden problem mam sice pre nich pripravenu dalsiu klietku ale az na jar v case hniezdenia tak ale urcite by som nekupoval jedneho vtacika ale parik ahoj

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 10 mesiacmi #7555 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:nový člen...
no už som si ju dnes zakúpila a uvidím ako to pojde...ale myslím ze budu zo začiatku do nej skakat ale dufam, ze casom to prejde a ak nie tak asi budem musiet dokupit partnera aj ked neviem ci sa potom viac po hromade nepobiju....ale zas na druhej strane su andluky spolocenske teda zvolne v prirode ziju vo velkom mnozstve tak snad si zvyknu...:-) držte palce...:-)

Čas vytvorenia stránky: 0.110 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk