Topic-icon Poradte ! (andulky s korelami?)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #800 od
vytvorená téma: Poradte ! (andulky s korelami?)
takze mam 3 andulky . planujem pre ne novu vacsiu klietku ale as na novy rok ked sa budeme stahovat do new domu .chovam ich asi pol roka a su stare a nedaju sa mi ochocit .jedna sa ma extremne boji .ked idem okolo tak sa nalepi do najvzdialenejsieho rohu klietky odo mna . dalsie dve aj ked sa s nimi vypravam tak sa pozeraju ani nehryzu nic. ale ani ich zatial v starom dome nepustam cakam do noveho . neska bol u nas taky ujo a povedal ze jeho dcera chova andulky a korely a ze sa jej velmi kotia .tak mi ponukol jednu korelu mladucku uz aj na prst pride a je tak trosku ochocena .ale neviem ako by sa tvarili moje andulky keby boli vsetci styria so mnou v jednej izbe a andulky na garnizi (kde boli cely cas ked som ich mal pustene ) a ta korela sa so mnou bude hrat ! co vy na to ? mam si zobrat tu korelu ? alebo proste co si o tom myslite ?Thanks<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 19:54

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #801 od
zodpovedaná téma: Re:Poradte !
Andulky sa s korelkami všeobecne veľmi dobre znášajú, takže ak ich všetkých zvládneš, nevidím v tom žiadny problém. ;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #803 od
Andulky sa s korelami maju radi dokonca ked skrotis andulky tak by sa teoreticky spolu mohli aj hrat.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4092 od
Hej. Mne raz uleteli andulky z klietky cca.8 a ostali tam iba korely a dve andulky ktoré som mal v izbe. Dal som ich do jednej klietky a andulky sa začali páriť s korelamy. žial mladata nemali:)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4106 od
To sa ti fakt medzi sebou párili??? Nechce sa mi veriť. Možno tokali medzi sebou, ale párili??? A že žiaľ nemali mláďatá? Sranduješ?

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4121 od
tdafo :laugh: tak to je dobre :laugh:.

Suhlasim s Jansou, urcite slo len o tokanie, pripadne o nejake hry. Mozno si to len nespravne nazval, ale to nevadi, za to sa nestriela.B)

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk