Topic-icon Sú moje andulky plaché?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #806 od
vytvorená téma: Sú moje andulky plaché?
...ahoj vsetci:)
...ja som sa tu docitala, ze andulky su velmi zvedave a ze vsetko ochutnavaju atd.
...no moje andulky sa spravaju uplne inac....ked som s nimi (mame ich v letnej kuchyni - takze tam nie sme tak casto)....tichucko sedia a pozeraju...vobec ziadny pohyb a ked im ponuknem jablcko alebo piskotu ...tak nic ani nazobnu....je to zvlastne alebo normalne
...co si o tom myslite?:(<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:20

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #808 od
zodpovedaná téma: Re:Sú moje andulky plaché?
Ak v tej kuchyni aj varite, tak to nie je moc dobre ich tam mat, lebo by mohli dostat otravu teflonom!!<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:21

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #812 od
No ja si myslim že by ste si ich mali dat do takej miestnosti kde ste castejsie , aby mali aj vasu spolocnost...a je normalne že nie su zvedave ked nie ste s nimi casto; tak sa boja...<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:22

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #821 od
Ale pustas ich? uz su skrotene? maju v klietke nieco s cim by sa mohli hrat? ak nemaju v klietke nic s cim by sa mohli hrat tak sa potom ani necuduj, ze su smutne.. A este nieco: inac ked ich pustas tak su cule? sedia cely den na bydle a su nasuchorene? ak ano tak to je vazny problem a andulka je chora. Radim okamzite vyhladat veterinara.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:26

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #833 od
....no co by som asi chcela, ked vlastne nic z toho co si pisal nerobime...ako som hovorila nemala som cas a ani som nevedela ako sa o vtaciky starat...takze teraz by som to chcela zmenit....
...nepustame ich, ani nemaju ziadne hracky...
...takze prvy krok by bol, ze pojdem nejake zaobstarat?
....pustit sa ich neodvazim, lebo neviem ako by som ich potom chytala....naozaj nemam ziadne skusenosti:huh:<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:26

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #834 od
....a este som zabudla...nie su nasuchorene...uplne pokojne sedia.....vyzeraju byt zdrave....<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:28

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk