Topic-icon moja velka chybbba

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2377 od
vytvorená téma: moja velka chybbba
ahojte no toto je moja velka chyba v chove anduliek ....................ako poniektori viete teraz som po prvi raz vychoval mladatka kazdi od 20 dnoch som si ich braval aby sa skrotili nooo ale ja som to robil casto a pretosi zvikli skor na izbu ako na klietku a vobec v nej nechceli byt a tak som sa rozhodol ze ich nebudem celi tyzden pustat a tak sa to napravilo

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2378 od
zodpovedaná téma: Re:moja velka chybbba
Všetko je potrebné robiť s mierou. Ja mláďatká nechávam mimo búdky iba na čas, kým im ju vyčistím. Keď majú 4 týždne, nechávam si ich v rukách cca tých 5 minút, ale je to rôzne. Ak je mláďatko kľudné, nechám si ho prípadne aj dlhšie (max. 10 minút), ale ak začne vystrašene pípať a hľadať svojich rodičov, prípadne je samička vyplašená a hľadá mláďatká, hneď ho do búdky vrátim. Keď majú cca 5 týždňov, vtedy ich vezmem napríklad do izby a nechám ich voľne behať po posteli alebo po zemi. Som vtedy ale vždy pri nich, pretože sa vedia veľmi rýchlo rozbehnúť na všetky strany a môžu spadnúť, prípadne niekam zaliezť. ;)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #2765 od
jansa ale vsetko sa to same spraviloo tak som stastnyyy

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #2786 od
Tak sem hoď nejaké aktuálne fotky ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.061 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk