Topic-icon Nase andulky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3148 od
vytvorená téma: Nase andulky
Ahojte.My mame doma andulky dve. Pepinecko bude mat 2r. a Žltko ma vyše 1/2 roka. Pepinecko vedel vela slov, odkedy su dvaja...zabuda..Ale predsa len povie Pepinecko, Pepisko,pod sem,cau, cau, Zuzka, kavicka, chces,pockaj Mucko.. a glogota...ako ked lejete vodu..to sa od neho naucil aj Žltko...Obaja su uz ochoceni, takze jedenie s nami je normalne..sedenie na pleci tiez. A Pepisko sa rád bozkava..este sa aj natoci, kam.:kiss: Tesím sa z krásnych fotiek, ktore som si tu popozerala...:woohoo:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3149 od
zodpovedaná téma: Re:Nase andulky
:woohoo: teda, sikulky su tie tvoje andulky. Aj tak je super, ze sa Žltko naucil slovicko od Pepinecka... (tajne dufam, ze aj nase andule sa naucia nejake slovo :whistle:) a z tvojho popisu sa zdaju byt veeeeeeeeeelmi sikovne ;). To je super...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3158 od
tak to je nádhera:P !ale pozor na ludsek jedlo...pre andulky nie je vhodne ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3160 od
Dakujem Sasena... ja som si myslela, ze som jedina blazniva do anduliek..:P
ale po vcerajsom precitani si len par prispevkov od stalych prispievatelov, vidim, ze milovnikov tychto malych sikovnych vtacikov je viac. tesim sa z toho. Dakujem za pochvalu...potesi. Rada by som tu pridala par fotiek...musim sa do toho pustit cez vikend. Mam aj videa... tak snad sa mi to podari...nech sa pochvalim :laugh:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3161 od
Kika, dakujem... ja viem, ze ludske jedlo je priam nebezpecne...ale ked napr. Pepis tak velmi lubi vsetko co máme na tanieri. Ale odhaname ho... ale pri zemiakoch, ryzi, pohanke, cestovine a zelenine robime ustupky....Ja pevne verim, ze im tym neublizujem...ci...?! :ohmy:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3162 od
Uz som zvedava ako vyzeraju tvoje andulky (ktore maju mimochodom velmi pekne mena :lol: ), takze sa tesim na fotky B)
... a presne to je super na tomto fore, ze sa tu docitas vsetko co potrebujes vediet... a co este nie je napisane, na to sa mozes priamo opytat :side: <br><br>Upravovaný príspevok: sasena, v: 22/05/2007 22:02

Čas vytvorenia stránky: 0.434 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk