Topic-icon dokaze sa naucit rozpravat aj kvoli tejto nevyhode?

More
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #7465 od AccimaLeamuse
AccimaLeamuse vytvorená téma: dokaze sa naucit rozpravat aj kvoli tejto nevyhode?
mam jedneho anduliaka, je docela krotky, a ucim ho rozpravat. ma velku budku ale na vonku kde je este jedna andulka...vzdy si ho zvonka prenesiem dovnutra a ucim ho rozpravat..ked dokoncim ucenie vatim ho s5 navon - do jeho klietky...myslite, ked ho vzdy vratim k inej andulke ze sa moze naucit rozpravat?prosim poradte a piste mi sem vase rady..dakujem

a este nieco......mam ho naucitjeho meno Miško alebo radsej Čau?

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• aalteregoistxxx
  • aalteregoistxxx-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 7 mesiacmi #7720 od aalteregoistxxx
aalteregoistxxx zodpovedaná téma: Re:dokaze sa naucit rozpravat aj kvoli tejto nevyhode?
no tak ja mam andulku riki a ja som ho neucila tak ze riki riki 100 krat mi mu hovorime rikinko ricko no pod sa napapat a on sa tak naucil a teraz vie povedat lubim ta rikinko rici riki caw monika rikino rikinecko rico icir aj meno od zadu :D :D :D tak sa s nim porozpravaj ako keby to bol clovek hovor mu ahoj ako sa maz misko ahoj ja ta velmi lubom misko atd. tak to urcite skus ale musi byt pusteny t=a tam mu to hovor

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk