Topic-icon Moj žako

More
pred 6 rokmi 10 mesiacmi - pred 6 rokmi 10 mesiacmi #7629 od acticsbob
acticsbob vytvorená téma: Moj žako
neviem si rady s tymto krpcekom. uz sa riadne osmelil dokonca mi kradne aj kluce :D ale este vzdy ho neviem naucit rozpravat. citala som rozne prispevky . ma aj oblubenu pesnicku Trim ho :D . no vzdy iba si pospevuje a ked sa nahneva tak krici, ze si zapchavam usi :woohoo: ked ho vezmem na prst tak sa obzera kade tad len ne na mna a ked sa pozrie na mna tak kruti tou hlavickou ako keby sa mu to nepacilo :D a vecer otvara zobacik ale mam pocit, ze len zíva

:( Prosim pomozte co s tym ? :dry:
Prílohy:
Posledná úprava: pred 6 rokmi 10 mesiacmi od acticsbob.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 6 rokmi 10 mesiacmi #7630 od accifyMuniony
accifyMuniony zodpovedaná téma: Re:Moj žako
kedy otvara zobacik ked nieco pocuje alebo ked rozpravas alebo len tak skus to zistit :cheer:

More
pred 6 rokmi 7 mesiacmi #7718 od acticsbob
acticsbob zodpovedaná téma: Re:Moj žako
no :D teraz si už rozumieme ;) naučila som ho slovo(keď to je slovo) ňe ! :D vždy keď idem okolo neho hovori Ňe :silly: . Neznie to úplne tak ale je to podobný zvuk :D . Teda ... skoro ani podobný ale neviem ako ho tu napísať :) . Vždy ma tým zdraví keď prídem , keď ho volám a tak... je to také zlaté keď to povie :P Toto otváranie zobáčika bolo to , že nevedel sa \"vyjadriť\" a teraz už vie :lol: až príliš . Namiesto otvárania zobáčika hovorí to \"ňe\" . Teraz neviem ako som bez neho mohla žiť ! :dry: Zlatý Žako :D

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk