Topic-icon Sydney

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2624 od
vytvorená téma: Sydney
Moj sydney sa ku mne dostal vdaka nasej Janke. :) Predtym ho uz niekto mal, ale koli zlemu kridlu ho vratil chovatelke, a ta ho dala Janke. S chorym kridelkom bojoval cely zivot, bol mnohokrat doudierany z padov a skokov a najma bol velmi smutny, ked videl kamaratov santivo lietat a jemu to proste \"nefungovalo\". :pinch:

Snazil som sa mu jeho neuteseny zivot sprijemnit - aspon rôčik svojho kratkeho zivota bol chovany s láskou :kiss:.

Syd mal neskutocne peknu povahu, kym ostatni moji anduliaci su klasicki sopliaci-beťári-zvedavci, syd bol neuveritelne pokojny a bezkonfliktny, nikdy sa s nikym nebil a nehadal, bol skromny a tichucky.

Moje modre kuriatko zial dodychalo 29/3/2007 v mojej nepritomnosti. Bol zdravy, asi mu z nicoho nic zlyhalo srdiecko, to sa zial preslachtenym vystavnym andulkam stava :(.

Dnes som Sydneyho zabalil do krasneho papiera so zltymi kvetmi, obviazal zlatou stužkou a \"zapäčatil\" kovovym priveskom s napisom PAK. Mozno som patetický, ale chcel som ho pekne odprevadit do andulkovskeho nebicka. Uz tam poletuje so svojimi kamaratmi - ano, konecne aj on poletuje! :). Vykopal som v lese hlboku jamku a tam som ho pochoval.

Spi sladko, Sydney! :kiss:
<br><br>Upravovaný príspevok: darmojed, v: 30/03/2007 22:27

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2626 od
zodpovedaná téma: Re:Sydney
Darmodej... skoro som sa rozplakala:(... Je mi ho veeelmi luto, ale teraz aspon konecne aj on poletuje :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2631 od
Ja som sa rozplakal. Jedina utecha je to, ze uz konecne moze lietat. Este raz je mi to velmi luto bol to krasny anduliak !!!!!

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2632 od
Ja verim, ze teraz si poletuja krasne tam hore a je stastny. Je mi tiez smutno, ale so smrtou sa stretavame casto .......
:(

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2654 od
Napisal si to velmi pekne a citlivo. Aspon, ze je mu uz v nebicku dobre.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2655 od
Ja som tiez chcel spravit taku malu video prezentaciu len som mal k dispozicii malo fotiek.

Čas vytvorenia stránky: 0.513 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk