Topic-icon Lola ma necakane opustila..:(

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7660 od Dáda
Dáda vytvorená téma: Lola ma necakane opustila..:(
Dnes mi zomrela priamo v náručí moja Lola...:-( bol to hrozný pocit a pohľad zároveň ked som jej nedokázala pomocť a iba sa na mňa pozerala..:-( Neviem čo bolo príčinou naozaj nie, ved normálne jedla aj sa čistila ani stará nebola mala len 4 roky.A pred 2 tyzdnami sme boli aj u veterinara..:( V klietke ležala na zemi a na nej samček, tak som si ju vzala do ruky od neho prec. Zrejme jej chcel pomoct,ale mala som dojem ze zomrela na udusenie. Alebo nevieme asi z coho? Mohla aj prechladnut alebo nieco??:( Neviem ci to nie je aj moja vina ale snazila som sa o ne starat dobre a s laskou....Bude mi velmi chybat pretoze ju som si kupila ako prvu hned mi padla do oka, pretoze mam rada zltu farbu a ona bola tiez zlta(je mimochodom aj na fotke:(...)......snad jej tam bude dobre...:(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7661 od alergia
alergia zodpovedaná téma: Re:Lola ma necakane opustila..:(
mohla zomriet na prechladnutie a u veterinara co ti povedal ????? a niektore andulky sa doziju len 4 roky ale to iba maloktore aj ja som mal taku mala ale 4-5 rokov a tiez sadla do kuta a ale za 12 hodin zomrela

• Dáda
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7664 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:Lola ma necakane opustila..:(
no u veterinara som bola s nou ale s vapenkou sa presvedcit ci je to naozaj ona...ale ked som mu volala tak povedal ze sa mohla niecim zadusit napr. prosom ze jej vbehlo do dychacieho priestoru ze jemu alebo komu sa to stalo pri korele ze sa udusila hrachom..ale nedusila sa bola tam tak potichucky...:-( a prechladnutie by sa ako javilo? aj ked ja ich mam v izbe len sem tamm ich dam na balkon ked je teplejsie a len na hodku maximalne a dnes uz bolo teplo a predtym ani neviem ci vobec boli vonku...:-(

More
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7665 od alergia
alergia zodpovedaná téma: Re:Lola ma necakane opustila..:(
no vies mohla zdochnut aj s toho ze sa jej menila teplota aj ja som kupil samca aj samicu a on ze ich mal v byte a ze tam mal okolo 25 stupnov a ja som ich dal von vonku bolo 10 stupnov a oby dve mi zomrely ale to este ked som zacinal s chovom teraz doma mam strasne vela parov a vo velkanskej klietke

• Dáda
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #7666 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:Lola ma necakane opustila..:(
netuším naozaj z čoho keď som ale tak premýšľala tak keby to bolo z nachladnutia tak by nejake priznaky mala a cosi by bolo aj ostatnym....potom ma napáda už len bud nejaka vnutorna skryta choroba alebo kolaps....(ale to mi sestra povedala co je na medine ze ona by sa z neho sama prebrala po chvili len co by bola na vzduchu,a hned som aj sla na balkon ked mi zomrela , alebo tym ze som menila polohu by sa vzchopila..)...alebo na infarkt?:-(

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk