Topic-icon Rikinko

• AlfredoDura
  • AlfredoDura-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 5 mesiacmi - pred 6 rokmi 5 mesiacmi #7717 od AlfredoDura
AlfredoDura vytvorená téma: Rikinko

Príloha mf_230269741_dedc5777f7150731be80a8626b8a6dcd.jpg nebola nájdená

mala som andulku volala sa Rikki. zomrela 14.3 2011. bolo jej dosť zle, stale hybala chvostikom, neskôr vysela za zobacik na mriežkach klietky. den pred jej smrtou ked mala moja sestra nar. oslavu som si všimla že zišla na spodok klietky a nedalo sa jej dychat. tak som ju zobrala do ruky, chvilu iba sedela bez pohnutia no potom sa akoby prebrala z tranzu. tak som ju dala naspat do kietky. na druhy som prisla zo skoly. a rikki ležal na spodku klietky..:( :( :([img] mala som andulku volala sa Rikki. zomrela 14.3 2011. bolo jej dosť zle, stale hybala chvostikom, neskôr vysela za zobacik na mriežkach klietky. den pred jej smrtou ked mala moja sestra nar. oslavu som si všimla že zišla na spodok klietky a nedalo sa jej dychat. tak som ju zobrala do ruky, chvilu iba sedela bez pohnutia no potom sa akoby prebrala z tranzu. tak som ju dala naspat do kietky. na druhy som prisla zo skoly. a rikki ležal na spodku klietky..:( :( :(
Prílohy:
Posledná úprava: pred 6 rokmi 5 mesiacmi od AlfredoDura.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk