Topic-icon Voliéra

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 dňami #5076 od
vytvorená téma: Voliéra
Takže doma mám jednu andulku. Chcela som jej zohnať partnera a tak som sa o tom s mamkou rozprávala. Lenže on je už príliš navyknutý na to, že je sám a inú andulku by už asi neprijal (keď sú u nás kamoškyne andulky tak sa s nimi mláti...) Lenže ja by som chcela mláďatká, keďže speváky sa akosi nečinia....Lenže dovnútra si už nemôžem dať žiadnu klietku a tak som rozmýšlala o vonkajšej voliére. Ale, postačila by andulkám iba taká voliéra, keby bola zateplená z bokov zvrchu a zozadu, pričom zozadu by bol ešte aj múr.. Treba im asi aj tú miestnosť, však? Tú im však nemôžem poskytnúť. Ale bývam hneď pri bratislave a zimy sú tu úplne slabé. Aký je váš názor, stačilo by im to? netúžim, aby mi potom umrzli....:S

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 dňami #5077 od
zodpovedaná téma: Re:Voliéra
Bratislava nebratislava, ak tvoje andulky nie sú od malička zvyknuté na zimovanie vonku, tvoja voliéra by asi nestačila. Ak nemáš priestor pre hniezdiaci pár, kam dáš ostatné andulky? Potrebuješ minimálne jednu väčšiu voliéru, ktorá by pozostávala z dvoch častí. V jednej by bol hniezdiaci párik s búdkou a v druhej osamostatnené mláďatá. Postačoval by na to inak aj zasklenený a dobre zateplený balkón. Bez základných podmienok by som sa do hniezdenia na tvojom mieste určite nepúšťala.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 dňami #5078 od
zodpovedaná téma: Re:Voliéra
ok. ...ale ja som aj tak neplánovala umiestniť do voliéry tú andulku, ktorú mám....chcela som si zadovážiť nový mladý párik, ale aj to až na jar aby si zvykli na to že budú vonku(nebojte sa zas by som ich nenechala mladých hneď hniezdiť)...No a malé by som mala kam umiestniť...Voliéra by bola z dvoch častí....A ešte...s tým balkónom..bývam v rodinnom dome a to sú iné balkóny ako na bytovkách..Tie sa zaskliť nedajú, lebo máme zbradlie len také dosky (neviem ako to mám povedať) a otec by to aj tak nedovolil...Tak sa asi musím zmieriť s tým, že mladé nebudú, a budem musieť nejako prinútiť spevavcov k hniezdeniu.(pár krát hniezdili, ale mali prázdne vajcia) ...Aj som rozmýšľala prepárovať ich, ale nemôžem...Nedokážem vymeniť ani jedného a navyše keď si vychádzajú. Kŕmia sa, čistia, ba sem tam sa aj pária, ale nič s toho

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk