Topic-icon Velka klietka z Ferplastu

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5196 od
vytvorená téma: Velka klietka z Ferplastu
Ludkovia taka som nestastna. Ta moja velka klietka z ktorej som mala taku radost je na figu cela. Vsak ju nemam hadam ani tristvrte roka a uz sa mi polamali napajatka - pripevnujem ich gumickou, 2 krmitka - olepil mi ich manzel, kryt na krmitku - drzi uz len na jednej strane a dnes :angry:? Isla som cistit klietku a ako som ju zdvihla tak tie kovove drzadla na bokoch klietky, co drzia mreze pripnute o dno klietky, povolili a cele plastove dno mi spadlo na zem za uzasneho rachotu, vtaky v soku, dieta sa mi rozplakalo, muz skoro dostal infarkt a ja som si mohla akurat tak dobre zahresit. Vsetko sa rozsypalo a z boku plastoveho dna odpadol kus - akurat roh. Takze uzasna kvalita z talianska a to som sa tesila ze aka perfektna klietka je to. V tomto pripade vobec kvalita nezodpoveda cene :S.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi - pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5197 od
zodpovedaná téma: Re:Velka klietka z Ferplastu
Prílohy:
Posledná úprava: pred 9 rokmi 9 mesiacmi od .

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5199 od
Lucka to ma mrzi...Ja moju mam od vianoc predminuleho roka a som s nou spokojna.Krmitka su vsetky v 100% stave a z jednaj napajacky mam odlomenu sice jednu uchytku,ale o to sa mi postarala suseda,ked nam strazila v lete cez dovolenku vtacence.Ked cistim klietku,vzdy skladam ten upinaci vrch a prenasam ho samostatne,nato vysuvne supliky a az potom spodok.Ako ma poznas supliky riadim kazdy den,generalku klietky robim raz za tyzden (cize s nou celou manipulujem).Ono je dost mozne,ze tie kovove upinacie uchytky si nemala dobre zacvaknute,ked sa dno odpojilo,alebo ako sa stava aj pri inych znackovych veciach,tato tvoja klietka sa im nevydarila..Reklamovat podla mna nemas sancu,lebo nevies dokazat,ze poskodenia nevznikli tvojim nespravnym alebo zlym zaobchadzanim :dry:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5201 od
Lucka.. smola, čo narobíš. Moja klietka (tá istá, čo máš ty) mi slúži už dva roky a nemám s ňou žiadne problémy. Akurát mi pred sviatkami spadla cca z 1,5 m výšky a ulomilo sa mi jedno krmítko a asi 8-10 cm kus zo spodnej časti klietky. Ale bola to moja nešikovnosť, nie nekvalita klietky...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5206 od
No jo, Nika, ja by som to ani nesla reklamovat, vsak co by som vyreklamovala? Tie krmitka a napajacky mi az tak nevadia... ved to je z isteho pohladu spotrebny material, hoci mohlo to vydrzat dlhsie...ale to dno ma teda zabolelo. Budeme to musiet poriadne zalepit a dufam, ze to bude aj drzat.

Jani aj mne to spadlo z vysky. Ja som totiz isla cistit klietku a na to ju musim najprv zlozit zo skrinky na zem, aby som ju mohla rozobrat, no a ked som ju zdvihla a mala ju uz mimo skrinky, tak to povolilo. Inak niet sa co divit, tie kovove drziaky na tym mreziach su tak labilne vymyslene, cele sa to ohyba takze zrejme to bola otazka casu.

Ale dievcata nemate vy nahodou klietky co maju zvisle robene mreze? lebo ta moja ma vodorovne. Je mozne ze zacali vyrabat z ineho materialu alebo zmenili dizaj. Vsetky klietky co som mala doteraz, dokonca aj ta vysoku s bielymi mrezami, boli ovela pevnejsie.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5207 od
Nie Lucka,ja mam mreze vodorovne po vsetkych bokoch a to som sa bala,lebo Janka ju videla nazivo a tvrdila mi,ze je este labilnejsia ako ta vasa.To som mala iny hysak.Ale klop-klop,zatial je vsetko OK.
Prílohy:

Čas vytvorenia stránky: 0.169 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk