Topic-icon je búdka dosť osvetlená??

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5447 od
vytvorená téma: je búdka dosť osvetlená??
Cawte Mám problém...andulky sa boja chodíť do búdky lebo je tam tma mám im ju pootvorit alebo nejako osvietiť????:(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5472 od
zodpovedaná téma: Re:je búdka dosť osvetlená??
a kde máš klietku? mala by byť niekde blízko okna,alebo večer keď sa boja im zasvieť malé svetlo,napr.ja v miestnosti kde sú,mám blízko klietky neonku a tú im svietim,keď je tma :) Ale na noc nenechávaj svetlo zapálené... :huh:
A SI SI ISTA ZE SA BOJA TMY A NIE NIEČOHO INÉHO??? :huh:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5476 od
Tara, musím ťa upozorniť na tvoje dvojité vkladanie príspevkov. Už som takých vymazala najmenej 10. Dávaj si na to pozor, oki? ;)

Vera, tma v búdke nabáda samičku k hniezdeniu. Nie búdka ako taká, ale tá tma hrá v tomto hlavnú úlohu ;) Takže ju ničím neosvetľuj, ani neotváraj. Keď nastane ten správny čas, tvoje andulky do nej vlezú. Dúfam, že tvoj párik je dostatočne zrelý na hniezdenie a že si si o tom čo to naštudovala. ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5491 od
Dakujem za radu ,dnes mi samička dokonca v tme sama vliezla do búdky vedeli by ste mi prosím vás poradiť nejakú odbornú literatúru ohladom anduliek prosím musím sa priznať ze nie som taka skúsená a chcela by si o tom prečítať prosím vás pekne.:)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5519 od
Specilane o odchove som ja osobne neojavila literaturu, ale v kazdej knihe je to opisane a zaklady sa dozvies...pekne je to napisane napr. v knihe ANDULKY od Kurta Kolara z edície Zvieratá u nás doma a takisto sa mipáči kniha o andulkách od Kurta Kolara - česká , ale teraz neviempresný názov...ale v každej najdes v podtstate to iste :laugh:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5560 od
Dakujem velmi pekne no kedze bývam v malom meste v ani jednom knihkupectve to nemali skoda ale asi si to objednám z internetu no ešte neviem

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk