Topic-icon Hniezdočko lásky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5455 od
vytvorená téma: Hniezdočko lásky
Všetkých zdravím.Chcel by som sa spýtať aka ma byť tá jamka do ktorej bude samička znášať vajíčka.
A ešte jedna vec,možem v jednej klietke chovať aj viac anduliek?Nebudu sa biť alebo nebudu si robiť problemy v hniezde??? ďakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5457 od
zodpovedaná téma: Re:Hniezdočko lásky
majko no mala by byt hlboka 2cm a o priemere 8 az 10 cm a ak chces mat viac parov v jednej klietke nebudu sa byt ale mal by to byt rovnaky pocet samcov a samiciek a aj budky by si mal mat viac ahoj

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5459 od
Takže to ma byť holá diera,ničím nevystlaná s takými rozmermi ako si napisal hej?
Ďakujem Ti veľmi pekne a ešte jedna vec,z akeho dreva môžu byť konariky po ktorych sa budu pohybovať?

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5463 od
čerešňa,hruška,černice..atd. z ovocných stromov ;)
Neviem, či som nespravila chybu ak som svojim andulkám dala aj konár so zlatého dážďa (ten bol najhladší a najrovnejší) ale chvalabohu sa im nič nestalo, neukazuje sa,žeby bol jedovatý :cheer:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi - pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5479 od
Majko, drž sa tém, oki? Nepýtaj sa na jednu otázku vo viacerých témach, keď na ňu dokonca zakladáš novú, oki? ;)
Čo sa týka tej jamky...
Žiadne 2 cmhĺbky a 10 cm priemer. To je blbosť. Ak si nechceš kúpiť originál búdku pre andulky, v ktorej sa už takáto jamka nachádza, tak na jej vyhĺbenie potrebuješ mať spodnú dosku búdky o hrúbke aspoň 3 cm, do ktorej vyhĺbiš jamku o hĺbke cca 0,5-1cm a o priemere cca 5-6 cm.

Tara, jasne som ti písala, že konáre zo zlatého dažďa im nedávaj. Po prvé sú príliž tenké a po druhé si nie som istá, či nie je jedovatý. Tak prečo riskuješ? Ak nemieniš počúvať naše rady, tak sem potom nepíš svoje otázky, ale rob, ako uznáš za vhodné. Potom sa však nečuduj, ak sa tvojim andulkám nedajbože niečo stane. Skús ma konečne pochopiť, že sa ti tu človek snaží pomôcť a úplne zbytočne. :S Ak to takto pôjde ďalej, prestanem reagovať na tvoje príspevky. Ale môže to dopadnúť aj inak....
Posledná úprava: pred 9 rokmi 8 mesiacmi od .

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk