Topic-icon Zopár otázok

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6393 od
vytvorená téma: Zopár otázok
Mám zopár otázok ohladne klietky,lebo vyzera,že som prespal dobu,keďže andulky nemám už viac ako 4 roky.Všimol som si,že takmer všetky klietky(ak nie všetky...) majú vodorovné mreže,pričom ja som mal klietku so zvislými mrežami...to je nejaký trend alebo ako?Mne totiž pripadalo,že cez tie zvislé mreže vidím lepšie na andulku aj ona na mňa...:huh:
Mám ešte ďalšiu otázku...to sú v dnešnej dobe klietky také drahé:blink: ? Veď si pamätám,že kedysi nebol problém zohnať celkom dobrú klietku za pár stoviek Sk a teraz sú to skôr tisíce...možno je to také drahé iba v značkových obchodoch,ktoré sa priamo špecializujú na predaj chovatelských potrieb...neviem...:dry: lebo pozeral som zatial iba tam...
Vedel mi mi niekto poradiť,kde sa dajú v Bratislave zohnať najlacnejšie klietky?Napadlo ma Tesco,Hornbach alebo tak ale to by som sa tam musel ísť pozrieť...

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi - pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6396 od
zodpovedaná téma: Re:Zopár otázok
Máš pravdu. Väčšina klietok má mreže vodorovné, čo je však výhodnejšie pre andulky, pretože v takýchto klietkach sa im lepšie lezie po ich stenách ;) Každopádne sú aj klietky so zvislými mrežami, len treba pohľadať. Čo sa týka cien... všetko išlo hore a aj klietky. Ja osobne by som v Hornbachu a podobných obchodoch nekupovala. Majú tam poväčšinou iba poľské klietky, ktoré veľa nevdržia. Ak plánuješ, že budeš andulky chovať niekoľko rokov, radšej priplať a kúp im nejakú nepoplastovanú a hlavne dostatočne veľkú klietku, ktorá ti vydrží aj 10 rokov ;) Ja som svoje kupovala v Zoodome na Mierovej a som spokojná. V porovnaní s inými obchodmi nie sú ani lacní, ale zasa ani predražení...
Posledná úprava: pred 9 rokmi 4 mesiacmi od .

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6398 od
ten zoodom je dost hlboko v Ruzinove a to mam trochu od ruky ale aj tak by som sa tam skusil niekedy pozriet...na fotografiach to vyzera lakavo:) .Ja by som andulkam samozrejme doprial co najlepsiu klietku,ale predsa len ako student mam urcite financne hranice,ktore nemozem prekrocit...pokusim sa najst nieco v solidnom pomere cena/kvalita ;) Inac ja som pozeral dnes v TEscu v Petrzalke ale nemali tam ani 1 klietku,pritom si pamatam,ze ich tam mavali plno...bol som aj v Amazone pri Carrefoure:vyber anduliek skoro ziadny(asi len 4 andulky) a drahe klietky,aspon na moj vkus...:dry: Este sa skusim pozriet do Auparku a do Carrefouru...to mam aspon po ruke...:cheer:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6400 od
V Amazonii nič nekupuj, majú tam všetko nechutne predražené. To isté s lepším výberom a o dosť menšími cenami nájdeš v Zoodome a teraz tam majú klietky za celkom slušné ceny. Neviem, či je to pre teba veľa, ale schopná a kvalitná klietka do 2.500,- je slušná cena. Prípadne skoč na nejakú brigádu a máš na klietku ;) Alebo skús ešte ten Horbach.... možno nájdeš aj nejakú kvalitnejšiu poľskú výrobu. :P

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6401 od
asi mas pravdu,ten Hornbach vyzera asi najrealnejsie...a maju tam tusim aj andulky ale to uz si niesom isty,davno som tam nebol...:) Este si pamatam,ze jeden celkom dobry zverimex je na Šancovej-taky maly ale utulny s velkym vyberom zvierat...možno aj tam by sa našla nejaka klietka...veď uvidim.Potom dam vediet,ci som nieco zohnal...este vsak nieje iste,ci budem mat na 100% andulku,ale usilovne na tom pracujem a \"oblbujem\" rodicov:laugh: Zatial dakujem:)

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk