Topic-icon STačí to?

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi - pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6959 od .NessIE.
.NessIE. vytvorená téma: STačí to?
Moja andulka má prísť zajtra (10.júna) mám pre ňu klietku, myslím že celkom dobrých rozmerov.. ALE .. mám pre ňu veľmi málo vecí. jasné že ich časom dokúpim.. ale bojím sa, že sa (Emmety alebo Nessie) bude v klietke nudiť keď tam má iba potrawu, zrkadielko, zwonček, sépiovú kosť, bidielko a podstielku... myslíte, že to stačí?????

:dry:
Posledná úprava: pred 8 rokmi 6 mesiacmi od .NessIE..

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6963 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:STačí to?
samozrejme ze ano, ale andulka si bude asi 1 tyzden na vsetko zvykat, tak to je v podstate uplne jedno, co tam je, len nedavaj ziadne hojdacky so snurkami, vyvaruj sa toho, lebo mne sa obesila andulka na tych motuzkach, ani neviem ako, ale mysli na to aby mala miesto na prelet, a hlavne si obca bude precvicovat kridla, tak musi mat priestor, a hlavne po case partaka, partnera, potom to je zabava aj pre nu aj pre teba, ja nie som zastancom chovania jednej andulky. Ale aj tak vela stastia

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6973 od .NessIE.
.NessIE. zodpovedaná téma: Re:STačí to?
heh ďakujem :D takže uš ju mám doma 3.deň.. ešte sa trošku bojí.. ale mám taký pocit, že si zvyká.. jasné že jej kúpime aj samca :) ale aš po pol roku alebo nejak tak, lebo som počula, že keď sú dwaja ťažšie sa učia.. takže zatiaľ jednu :) ... ááá mám taký pocit že sa snaží so mnow rozpráwať :D .. a ke´d jej wyplazím jazyk urobí to aj ona :) ..

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk