Topic-icon Poraťe mi s bydielkami :D

• Lentilushka
  • Lentilushka-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 8 mesiacmi #7344 od Lentilushka
Lentilushka vytvorená téma: Poraťe mi s bydielkami :D

Čitala som si niečo o andulkách :cheer: A zarazila ma jedna vec :huh: Pozerala som si jedovaté a nejedovaté rastliny aby som mohla dať prirodné bydielka ;) a čiala som že pre anulky je jedovatá kôra z ovocních stromov (Jablko,Hruška...) na záhrade mame len tie.To im mam tie konariky ošupat? :dry: Potrebujem poradit :( Kolko je asi tak primerane hračiek bude im stačit hupačka,zrkadlo,drevene goralky na drôtiku,rebrík,vysiace kružky zo zvončekom?(Plastové) ktomu mam dve krmitka na proso napajacky na piesok a vodu a chcem im kupit krmitko na zavesenie na take dobroty a sepiovú kosť :P to vsetko chcem dat do klietky s rozmermy: 50x27,5x54 cm (DxŠxV) Neskôr im kupim samozrejme veciu klietku :kiss: Keď nechcem chovať malé andulčatká je lepšie mať dvoch samčekov alebo dve samičky? Ešte ich nemám doma najskôr všetko pripravím aby som im tam nemusela meniť prostredie keď to namaju tak radi :) Za odpoveďe veľmi pekne ďakujem :cheer:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 8 mesiacmi #7345 od didusa
didusa zodpovedaná téma: Re:Poraťe mi s bydielkami :D
ahoj.
ano aj ja som to citala ale konare z ovocnych stromov budu v dobre :) len ich nesup - andulky sa zabavaju ked ich ozobovaju.
hraciek mas viac nez dost a je lepsie ked budu mat v klietke iba dve a budes im ich striedat ked ich omrzia. niektory chovatelia ale nepodporuju zrkadielko ako hracku (andulka tam vidi svoj obraz a mysli si ze to je ina. niekedy sa tu v zrkadle snazi aj krmit alebo jej dvori - povazuju to za chybu v spravani)
klietku budu potrebovat vacsiu
nikdy by nemalo byt viac samiciek ako samcekov. ked chces mat mlade najlepsie je ked budu dva pary. ale niekedy staci aj jeden

• Lentilushka
  • Lentilushka-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 8 mesiacmi #7347 od Lentilushka
Lentilushka zodpovedaná téma: Re:Poraťe mi s bydielkami :D
:woohoo: Ďakujem za radu a tie hračky im budem striedať a to zrkadielko neviem či im tam mám nechať šak esšte počkám aj na odpovede druhých. Prosim nevieš mi poradit s farbou klietky potrebuju nejaku specialnu aby sa neotravily? No určite im kupim väčiu klietku ale musim nanu našetriť a kupim im velku ako \"volieru\" Jednou vetou : Budem sa snažit aby boli moj eandulky v siedmomo nebi :laugh: :cheer: :silly: :P ;) :) :side: :lol: :kiss:

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 8 mesiacmi #7349 od didusa
didusa zodpovedaná téma: Re:Poraťe mi s bydielkami :D
hmmm pocula som ze niektore klietky su pre papagaje nebezpecne (myslim ze to boli niektore z Ciny) ale nejak hlboko som po tom nepatrala :unsure: vyskusaj pozriet na nieco na internete. myslim ze od farby to az tak nezalezi, zalezi to aj od materialu.
www.rajpapousku.cz/klece-a-voliery-pro-papousky/
hmmm pozri sa sem tieto by mali byt dobre ale su dost drahe :dry: - mas aspon zalohu ze budu dobre. ja by som ale na tvojom mieste este hladala dalej - urcite sa najde aj nieco lacnejsie a zaroven kvalitne. pre andulky ti budu uplne stacit tie \"pre male papagaje\". ale radsej sa este naozaj popozeraj

• AbizyanoSes
  • AbizyanoSes-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #7431 od AbizyanoSes
AbizyanoSes zodpovedaná téma: Re:Poraťe mi s bydielkami :D
chcem dat mojej andulke bidielka z jablone. ale kora je jedovata vadito andulke? javascript:void(0);

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #7432 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:Poraťe mi s bydielkami :D
ahoj no tak čo sa týka tych bydielok z ovocných stromov to nie je jedovaté pokiaľ su zaštiepené stromy....ja inak dávam mojim bydla z takýchto jabloni neošúpané a páči sa im to....do 2 dní si to ale sami zošúpu....;-)

Čas vytvorenia stránky: 3.751 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk