Topic-icon Skvelé voliéry na mieru

  • Jan Lorincz
  • Jan Lorincz-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 2 rokmi 7 mesiacmi #7914 od Jan Lorincz
Jan Lorincz vytvorená téma: Skvelé voliéry na mieru
Domov pre Vášho domáceho miláčika.

Chováte doma vtáčika? Môžete mu síce dať lásku a starostlivosť. No ak ho držíte v maličkej klietke, nemôžete mu poskytnúť voľnosť a možnosť zalietať si, kedy sa mu zachce. A preto mu aj pri tej najlepšej starostlivosti stále niečo chýba. Ak chcete dať svojmu papagájovi, andulke, či akémukoľvek inému domácemu miláčikovi aj túto možnosť, obráťte sa na mňa. Vyrábam totiž hliníkové voliéry alebo kovové klietky rôznych rozmerov, podľa vášho želania.

Aké materiály používam?
Používam výhradne kvalitný viacnásobne pozinkovaný materiál a pletivo. Kvalita použitého materiálu totiž zaručuje, že voliéra nebude takpovediac na jednu sezónu, ale poslúži dlhodobo. Pletivo k profilom prinitujem alebo prichytím samorezkami.

Výhody voliéry.
Mnou vyrobené voliéry majú viaceré výhody. V prvom rade sú kvalitné a tak majú dlhú životnosť. Vtáčik vďaka voliére bude mať dostatok voľnosti a potrebného miesta na lietanie. A v neposlednom rade je dostatočne chránený pred vonkajšími hrozbami, napríklad v podobe ďalších domácich zvierat, ako sú psy alebo mačky.

Čo ešte ponúkam?
Okrem takýchto voliér vyrábam tiež klietky na prepravu domácich zvierat. Ponúkam i otočné krmítka z nerezu, vďaka ktorým pri kŕmení nemusíte otvoriť klietku. Nehrozí tak, že domáceho miláčika budete musieť „naháňať“.

Cena
Konečná cena závisí od prípadných ďalších požiadaviek, no najmä od veľkosti voliéry a teda množstva spotrebovaného materiálu.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Dohodneme všetko potrebné, aby som mohol začať pracovať na budúcom „domčeku“ pre vaše zvieratko!

Webové sídlo: www.skvelevoliery.sk
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Na čísle: 0944497211 alebo prostredníctvom e-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk