Topic-icon Dúhové andulky

• Peťula
  • Peťula-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 9 mesiacmi #6825 od Peťula
Peťula vytvorená téma: Dúhové andulky
Dobrý den, pokouším se touto cestou získat kontakt na chovatele mutace duhových andulek,
který by měl zájem navázat se mnou spolupráci, prodat nebo vyměnit mláďata nebo chovné jedince, samozřejmě
klidně přijedu, najde se někdo takový? V ČR se potýkám s pouze úzkou genetickou základnou, jde mi o zdravý chov.
Omlouvám se, že nepíši slovensky, ale to by asi nebylo kvůli chybám vůbec srozumitelné. Děkuji předem za
jakýkoliv tip nebo kontakt.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Jansa
  • Jansa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 8 mesiacmi #6840 od Jansa
Jansa zodpovedaná téma: Re:Dúhové andulky
Skúsim sa opýtať mojej známej, ktorá sa venuje odchovu výstavných anduliek. Či má aj \"dúhové\", to netuším, o takejto forme som ešte nepočula. Dám ti vedieť, oki? :)

• Peťula
  • Peťula-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 8 mesiacmi #6841 od Peťula
Peťula zodpovedaná téma: Re:Dúhové andulky
Díky, duhové andulky se u výstavních nevyskytují, naopak jsou menší než obyčejné, jedná se správně o kombinaci fialovou žlutohlavou bělokřídlou opalínovou, pokusím se sem v průběhu dne přidat fotku.

• KRATOCHVÍL JAROSLAV 5.května Mníšek
  • KRATOCHVÍL JAROSLAV 5.května Mníšek-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 3 rokmi 5 dňami #7894 od KRATOCHVÍL JAROSLAV 5.května Mníšek
KRATOCHVÍL JAROSLAV 5.května Mníšek zodpovedaná téma: Dúhové andulky
Dobrý den já chovám duhové andulky a zároven se je snažím zvětšit v postavě křížením xduhová výstavní žlutolící modrá a již se mně v hnízdech oběvují duhové větších postav ale mám málo místa takže to jde pomalu .Mám už vyzkoušeno že toto spojení duhová x výstavní se už v hnízdech ukáže duhový jedinec anebo šedokřídá modrá která je také vhodná do duhových nebo štěpitelní ptáci. tel.605257374

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk