Topic-icon Skrotenie andulky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4223 od
vytvorená téma: Skrotenie andulky
mám dve andulky,samičky a jedna je krotká,druhá je úplne bláznivá,nedá sa chytiť do ruky a ked ju chytím tak hned začne hrýzť a škriekať.Nezvykli si a seba a sú v odlšných klietkách.Ked ich dám spolu tak sa hryzu :( poradte prosím,čo mám robiť aby skrotla,ako ju mám skrotiť?Všetky moje nápady zlyhali a pritom fungovaly u Wendynky no u Sandy nefungujú.Dakujem za radu. <br><br>Upravovaný príspevok: WendyKerry, v: 13/09/2007 13:14
Prílohy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4224 od
zodpovedaná téma: Re:Skrotenie andulky
Máš dve samičky? A tento fešák na fotke nie je tvoj? ;)
Akú veľkú máš klietku do ktorej ich dávaš spolu? Skús tú, v ktorej ich chceš mať obe, trochu \"poprehadzovať\". To znamená... vymeň bidlá, premiestni hračky, daj im dve krmítka na proso. Je možné, že andulka, ktorá je v klietke si bráni svoje teritórium pred andulkou, ktorú k nej dáš. Môže to byť inak aj povahami. Ja by som ich kľudne nechala aj spolu. Menšie šarvátky sú medzi andulkami časté. Niekedy padne aj pár kvapiek krvi. Ak sa doslova nešklbú a nerobia si príliž zle, nechala by som ich kľudne spolu. B)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4229 od
Ak ma niekto dve neznasanlive andulky tak som to ja:laugh: Ani po roku sa nemaju o nic radsej ako na zaciatku.No co uz,vzdy musim byt v niecom vynimka ;) Okrem toho co popisala Jansa ,ja by som ti len odporucila,ze doveru andulky neziskas chytanim doruk..jej skriekanie a hryzenie je uplne normalna reakcia,takze si do ruky daj senegal popripade inu maskrtu a zacni s budovanim dovery,tym chytanim si dost toho pokazila.Moje heslo znie:\"Laska ide cez zaludok\"- lepsiu krotiacu metodu nemam.A mimochodom ta seda andulka je nadherny samcek,ak je to teda jeden z tvojej dvojice:)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4236 od
Ten samček je mojej najlepšej kamošky.Volá sa Rikino.On je krotký a rád sa fotí.No ndes som začala dávať ruku do klietku s prosom v dlani.Pozerala sa ,no ešte sa neodvážila zobnúť.Dnes som už 3-krát to spravila.No a držala som tam ruku cca 5-minút.Koľko ju mám držať v klietke?
Prílohy:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4237 od
Kym ta nebude boliet ruka :P
Ja osobne som ale nevydrzala viac ako 10 minut ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 týždnami #4291 od
Sandy sa už dá pohladkať aj poškrabkať,ale len stonkou so sengala :lol: je takáá zlatá ked skrotne,hned ju odfotím.A na vianoce jej chcem kúpiť kamaráta-živú andulku.....už sa teším.Lebo Sandy a Wendy sú v klietke zvlášť tak niesú spolu no a tak bude mať Sandy kamoša,a samozrejme že kúpim aj Wendyne

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk