Topic-icon krotenie

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4249 od
vytvorená téma: krotenie
No...mam ju tyzden aj take dva dni. A uz mi pred dvoma dnami zacala jest aj z ruky ,ale najviac ma mrzi ,ze vzdycky pobede alebo rano ked si dam ruku do klietky tak nie ,ze zacne lietat po klietke ,ale ako keby sa chcela hrat tak mi to pripadá aj mi dovolí sa z rukou k nej priblizit,ale potom odleti a potom zleti dolu potom znova hore a tak. Neviem preco ,ale vzdy sa naje len vecer aj pohladkat sa ju da len vtedy bo vtedy je taka kludna:) Asi odpovciva z toho dna jak sa vysantila. No...je to taky mali sibal.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4250 od
zodpovedaná téma: Re:krotenie
No, to ju mas hrozne malo nato aby sa ti nechala pohladkat, alebo bola uz krotka, ako pisala Jansa, treba vela trpezlivosti a Nika \"laska ide cez zadok\"
Davaj jej rozne maskrty a pekne sa jej prihovaraj. Moju Lulu sa mi podarilo skrotit za 7 mesiacov, a Lili mam 5 mesiacov a to je skrotena tak napolovicu, ide na prst len ked sa jej chce, alebo chce na nieco docihnut...:laugh:<br><br>Upravovaný príspevok: veronic, v: 21/09/2007 17:40

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4326 od
zodpovedaná téma: Re:krotenie
To som si vsimla aj ja. Moje andulky su \"krotsie\" navecer. Cez den su prilis aktivne, radsej odletia, ale vecer su take pristupnejsie. Skusam to iste, co vecer, robit aj cez den, ale nikdy nedosiahnem take vysledky ako vecer. :huh:

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk