Topic-icon Ako dalej??

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 4 dňami #525 od
vytvorená téma: Ako dalej??
Kedze som sa rozhodla, ze chcem mat doma aspon ako tak skrotene andulky, tak som sa zacala o to velmi usilovat. Musim sa priznat, ze sa mi docela dari, ked beriem do uvahy, ze andule su dve a Greis ma uz 3 roky. Najprv som mala Lea v osobitnej klietke a naucila som ho sadnut mi v klietke na prst, ked som ich dala dokopy, tak som to naucila aj Greis. Dalej som ich naucila papat z mojej ruky a to aj mimo klietky, no neviem ako by som ich naucila sadnut mi na prst ked su pusteni...!! Minule som len tak z nicoho nic pocas krmenia nastavila Greis prst a ona si sadla a to aj niekolko krat za sebou, ale iba na kratky cas. Leo sa vsak stale boji... Ako by som mala postupovat dalej aby si na mna andule uuuplne navykli??

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 dňami #531 od
zodpovedaná téma: Re:Ako dalej??
Ako si ich ucila sadnut naprst? Totiz mne lorri je senegalske z ruky ale na prst nejde ani za svet a newim ako hoto mam ucit...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 dňami #546 od
Ja som proste pomalicky prisunula ruku a jemne som mu \"zatlacila\" do noziciek tak ze sa akoby zdvihol, ale stale stal na bidielku a tak mu nic ine neostavalo ako si sadnut na moj prst:P To sa urcite nauci, ked sa tvojej ruky neboji... Ako blizko mas prinom ruku ked ho krmis??

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 dňami #550 od
No hned pri bidielku on sa nahneponad moju ruku a papa senegal...a ked uz neni snorimi pomedzi psty...to tak perfektne stekli :P

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 dňami #554 od
Sak to je potom supeeer!! To sa urcite nauci... Skus to ked bude papat

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 dňami #559 od
skusam, skusam...tak dufam ze sa podari

Čas vytvorenia stránky: 0.160 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk