Topic-icon Pomoc! :(

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5384 od
vytvorená téma: Pomoc! :(
Andulky som si kúpila pred 4 dňami.Samčeka a samičku :P
Odvtedy sa však neustále bijú.
Sú voči mne plaché,ale to ma veľmi netrápi,veď sú u mňa len 4 dni, po mesiaci mi možno sadnú aj na ruku :)Ale veľmi ma trápi, že sa stále bijú :angry: a akoby toho nebolo malo,našla som im v truse nestrávene zvyšky potravy :blink: :blink: hneď si idem prečítať, či to je nejaká porucha trávenia alebo čo :blink: :S
Prílohy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5386 od
zodpovedaná téma: Re:Pomoc! :(
Faskt ma to veľmi trápi,andulky sú môj život, kto by vedel pomôcť,PROSÍM napíšte mi email na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. :S :blink: ďakujem

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5387 od
Hnačku s nestráveným prosom môžu mať aj zo stresu kvôli zmene prostredia, prípadne niečo zjedli, čo im \"nesadlo\" a na čo neboli zvyknuté. Kúpila si ich od chovateľa? Prehodnoť najprv veľkosť a zariadenie klietky, v ktorej ich máš a neskôr uvidíme, či sa budú stále biť, oki? ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5388 od
uf to mi ale odľahlo..to bude asi od zmeny prostredia, pretože som ich pred 4 dňami kúpila :)
veľkosť klietky...no kúpila som dosť veľkú, druhú už kupovať nebudem, tak povediac,teraz si väčšiu nemôžem dovoliť.Je dosť veľká a navyše ich púšťam každý deň na 2 hodiny do mojej izby kde si lietajú a skackajú :dry:
veľkosť klietky: šírka (priemer) klietky približne 30 cm, výška niečo nad 50 :) s 2 bidielkami, 2 kŕmitkami,zrkadlom, a zvončekmi :kiss:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi - pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5406 od
Pripadne skus mrknut, na zarucnu dobu potravy , a aku znacku pouzivas?
Ta klietka je oblukovita?
Klietka je podla mna dost mala aj ke dich pustat na dve hodinky vacisnou su v nej... 38x38x45 boli rozmery mojej prvej klietky, a to bolo tiez dost malo-stacila im na cas, ale musela som ju vymenit za vacsiu...teraz mam klietku o rozmeroch 70x65x50 :P
Posledná úprava: pred 9 rokmi 10 mesiacmi od .

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5407 od
Teraz naozaj väčšiu klietku kúpiť nemôžem :( Toho pána v obchode poznám osobne a veľmi dobre,takže m u dôverujem ;)
Dole prikladám fotku klietky.
Jansa:kde by som mohla konáre zohnať a ako ich upevniť? :ohmy:

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk