Topic-icon Skroteny alebo neskroteny?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #5816 od
vytvorená téma: Skroteny alebo neskroteny?
Ahojte, som tu nova:) Mam andulku ktora sa vola Richie a mam ho uz asiiiii 9 mesiacov:) ...Na ruku mi ide ale to len tak ze ide na prst a potom rychlo prec:P ...Chytit do ruky sa mi urcite neda a ja ho tak oblbovat nechcem...Tiez nikdy nechce ist do klietky. Preto ho dakedy tak oblbujem lebo uz je fakt neskoro a musi ist...asi preto mi tak neveri...nechce ist do klietky...:( pomozte prosim co mam robiit :woohoo:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #5832 od
zodpovedaná téma: Re:Skroteny alebo neskroteny?
to mi nikto ani neodpise?????? prosim sak aspon daco...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #5840 od
O krotení je tu toho popísané dosť aj vo fóre aj v Obsahu tohto webu. Stačí čítať, oki? :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #5850 od
...ja mam divoke andule parik a ked nevklezu same do klietyk a uz je neskroo zhasnem svetlo jemne ich chytim do satky a vlozim do klietky...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #5864 od
Kika moje by sa asi len tak lahko nedali chytit...ja to riesim tak, ze samicku na nieco nalakam a hned ide...problem je Richie, ale vacsinou je vonku hladny a tak sa ide najest...vtedy tam dam samicku a uz su v klietke;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6062 od
ja som prekvapena, ked tu pisete, ze aj mesiace trva navyknut andulku. mala som od detstva aj pat anduliek, korelu, ale nikdy som ich neskrotila a jedovala som sa, ze sa ma boja. ale bol to totalne zly pristup. teraz mam svoj bytik, na andulku mam cas, je tu klud, mam ju tri tyzdne a ani raz nesla nedobrovolne do klietky. zasadne ho davam do klietky vecer, ked je tma, vtedy neodleti, potom si zvykne na isty rezim. este v klietke som Tedynka naucila chodit najprv na palicku /varechu :) / a potom som ho hned na druhy den, ked som si ho kupila, pustila na cely den von. ked som vedela ze je hladny, vzala som ho na palicke do klietky, akurat po dvoch tyzdnoch si uz tak navykol, ze uz mi papa aj z ruky, lebo je hladny :P a ked idem otvarat dvierka tak je cely vo vytrzeni, ze pojde von, takze uz skoci aj na ruku... miluje sediet na dverach hore. tam vie byt cely den a steboce si. dnes mi prvykrat sadol na ruku mimo klietky. treba sa mu stale milucko prihovarat a senegalske proso je najlepsie na krotenie. nedat mu od obeda zrat a okolo piatej, siestej dat proso, bude papat ako nic. je to trochu divne, hladovka, ale zarucene funguje. a ked ho mam na prste, tak mi donho tak jemne stale zobka. je to uzasne! vsetkym zelam vela radosti s andulkami.

Čas vytvorenia stránky: 0.132 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk