Topic-icon čas na odobratie z hniezda

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6022 od
vytvorená téma: čas na odobratie z hniezda
Dobrý den.som tu nový.volám sa mišo.Velmi sa mi vaša stránka zapáčila.... mám na vás otázku...Rozdodol somsa že si kupim jednu andulku od niejakého chovatela a že si ju skrotím tak ako vy....to krotenie už mám naštudované,len jedná vec.....neviem kedy mám tú andulku od chovatela zobrať...narodia sa mu mládatká,a kedy ju možem zobrať???chcel by som ju ešte takú čo by bola v hniezde,a aby som ju sám dokrmoval,aby si na mna zvikla ....takže prosím povedze mi v ktorý den po vyliahnutí sa odoberá z hniezda....DAKUJEM

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6023 od
zodpovedaná téma: Re:čas na odobratie z hniezda
myslim ze si zvykne aj potom ako vyleti nemusite ju odoberat z hniezda

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6024 od
ale ta si myslim že by bolo lepšie keby som sa s nou hral eštekeby nevedela lietať...a aj by som ju takto krmil...tak by si ma viac oblubila....už odmalička

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6032 od
Každý svedomitý chovateľ vie, že mláďatá môže dať od rodičov preč až vtedy, keď už vedia samé prijímať potravu, ako je proso a ostatné maškrty, ktoré jedia dospelé andulky, čo je vo veku 5-6 týždňov. Vtedy už andulky vedia dobre lietať, avšak v novom priestore, ako je izba, do ktorej prídu u nového majiteľa, sa nevedia orientovať a zvyknú narážať do stien. Trvá to pár dní, kým sa zorientujú a naučia manévrovať. Osobne ti odporúčam zobrať si od chovateľa 6-8 týždňovú andulku. Nie mladšiu.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6037 od
ale videl som vela fotek,na ktorých boli malé papagaje,ktoré ešte nemali uplne dorastené perie,a majitel ich sám dokrmoval....tak prečo by som si nemohol aj ja vziať takto andulku???lebo viete,chcel by som mať istotu že si ju skrotím,a intenzívnym venovaním ju aj naučím hovoriť...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6038 od
a ešte jedná otázka...ako si môžem dať tu naľavo fotku???dakujem

Čas vytvorenia stránky: 0.260 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk