Topic-icon tazke krotenie

• mato
  • mato-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7110 od mato
mato vytvorená téma: tazke krotenie
cawte ujo mi chitil andulku vravel ze bola pod autom a dal mi ju ale ona je na ruku tak alergicka ze rok sa ju snazim skrotit a ona nic.vyskusal som uz asi vsetko ale nefunguje mam dojem ze bola tyrana pretoze mala ustrihnute letky ked som ju dostal myslite ze ju este niekedy skrotim??? pls poradte:(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7117 od Viki
Viki zodpovedaná téma: Re:tazke krotenie
Andulka zazila s ludmi vela neprijemnych veci,takze krotenie bude tazsie,nie vsak nemozne.Zavisi od toho,kolko mas trpezlivosti.Ak ju stratis,kup jej radsej partaka,vyhraju sa medzi sebou a to je tiez zabavne sledovat.

• nickk182
  • nickk182-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #7183 od nickk182
nickk182 zodpovedaná téma: Re:tazke krotenie
ked som kupoval andulku, tak som nevedel aku klietku jej treba. rodina a znamy ktory chovali andulky mi povedali, ze klietka je primala, ze ta andulka potrebuje pohyb tak som kupil novu omnoho vacsiu (dostane ju ako clen rodiny navianoce :)). ale neviem ako castu ju treba vypustat. ona mi sama na prst nesadne, a ako som sa docital chytat ju nemozem a ked jej dam do klietky prst tak mi donho zacne kusat. dakujem

• nickk182
  • nickk182-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #7184 od nickk182
ked som kupoval andulku, tak som nevedel aku klietku jej treba. rodina a znamy ktory chovali andulky mi povedali, ze klietka je primala, ze ta andulka potrebuje pohyb tak som kupil novu omnoho vacsiu (dostane ju ako clen rodiny navianoce :)). ale neviem ako castu ju treba vypustat. ona mi sama na prst nesadne, a ako som sa docital chytat ju nemozem a ked jej dam do klietky prst tak mi donho zacne kusat. dakujem

• nickk182
  • nickk182-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #7185 od nickk182
prepacte za spam

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #7191 od Viki
Viki zodpovedaná téma: Re:tazke krotenie
nick 182 treba pockat,kym si trochu nezvykne na teba,idealne je podavanie roznych dobrot.Ked zistis co ma rada,na to ju vzdy nalakas spat do klietky.Jedna moja andulka sa tiez bala ruk,pristavala mi len na pleci alebo na hlave,ale reagovala na moj hlas.Stacilo povedat len jej meno a ukazat na klietku.Ona uz vedela,ze je cas ist spat.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk