Topic-icon Co mam robit?

• talia
  • talia-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7427 od talia
talia vytvorená téma: Co mam robit?
Moja andulka je strasne blazniva,preto neviem ako ju skrotit :(.Ked jej davam proso na prste a podam jej ho cez mriezky tak si zobere ale akonahle dam ruku do klietky strasne mi zacne kusat do prstov :(.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 7 rokmi 2 mesiacmi - pred 7 rokmi 2 mesiacmi #7445 od accifyMuniony
accifyMuniony zodpovedaná téma: Re:Co mam robit?
Tvoja andulka je asi vistresovana z toho ze sa jej zmenilo prostredie asi to trochu potrva kym si zvykne ale skusaj to s nou nadalej .Moja andulka Ema tiez robila to iste ,ale casom sa naucila a teraz mi hocikedi chodi na prst ale niekedy sa jej nechce,v takomto pripade ju chvilu nechaj rozhliadnut nachvilu odit cca20se a potom sa vrat.Ale ked sa andulka citi na nejakom mieste dobre a nechce zist ani ked odides a prides tak ju nechaj do zotmenia tam a potom ju zober.:)
Posledná úprava: pred 7 rokmi 2 mesiacmi od accifyMuniony.

More
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #7446 od accifyMuniony
accifyMuniony zodpovedaná téma: Re:Co mam robit?
Napisala som uplne ini pripad .toto s andulkou rob az ked bude skrotena

• aalteregoistxxx
  • aalteregoistxxx-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 1 mesiacom #7518 od aalteregoistxxx
aalteregoistxxx zodpovedaná téma: Re:Co mam robit?
viskusaj ist k nej pomali s prstom napr. moj anduliak riki bol strasne vistresovani ale potom om sa s nim zacala rozpravat a zabralo ale ja som ho neucika jest s palca je z ruki a o 1 den uz vedel ist aj na palec teraz ma mesiac a uz ked ho zavolam tak pride musi si zviknut na prostredie ale ked ti uleti do izby tak cakaj dokim sam nepride alebo ju pod vecer chit do ruki ale viem ze to je stres :unsure:

More
pred 6 rokmi 3 mesiacmi #7813 od amie16find
amie16find zodpovedaná téma: Re:Co mam robit?
Ja by som sa rada opytala ako natocit (v akej polohe) mat ruku aby mi z nej jedla a mohla si pripadne aj vyliest na prst. Dakujem

Čas vytvorenia stránky: 0.203 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk