Topic-icon ako postupovat pri hniezdeni??????????

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3111 od
vytvorená téma: ako postupovat pri hniezdeni??????????
takze chcem sa opytat ze ja som dal andulam teraz budku a mam ich v klietkr vacsej ale davam ich na noc stale do vnutra kvoli dravcom a ked budu hniezdit mam ich nechat satle vo vnutri??????? aby samicka nenechala znasku a aby sa mladym nic nestalo ja si myslim ze ich budem mat cele obdobie hniezdenia vo vnutri ale radsej mi neako poradte prosimmmmmm..................ja im nechcem uskodit a tak sa radsej opytammmm

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3113 od
zodpovedaná téma: Re:ako postupovat pri hniezdeni??????????
Ahoj, no ja mam teraz klietku stale dnu a urcite to nie je dobre, ked ich stale prevlacujes. Hlavne sa musi zacat zaujimat o budku.
Pa

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3120 od
sak to sa estwe uvidi ale vypada to nadejne ona neni skrotena a ked otvaram klietku rychlo skoci dobudky a samcek na nu toka len jej sa akosi nechce alebo ju nevydimmmmmmmmmmm:P

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3127 od
Záleží to od samičky, či opustí znášku prenášaním klietky s búdkou hore dole. Moja Mima \"prežila\" sťahovanie cez celú Bratislavu a znášku neopustila. Po celý čas prevozu sedela v búdke a Mimko sedel pred búdkou a \"ukľudňoval\" ju čvirikaním :)
Ak však chceš klietku premiestňovať viac krát, určite by som to nerobila. Andulky by boli v jednom kuse rušené a stresované a to nie je dobré pre zdravý vývoj mláďat. Buď ich maj celý čas v izbe, alebo im urob vonku takú voliéru, do ktorej dravce nebudú mať žiadny prístup.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3128 od
ok asi ich necham vo vnutri na slniecku ale predsa vnutri sak to nevadi pretoze si idem kupit papa.... spevavychh ale do tej volieri dam anduleeeeeeee

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk